Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Fizjoterapeuta / Fizjoterapeutka
Rehasport Clinic
Warszawa
specjalista (mid)
31 dni temu

 

Rehasport Clinic jest miejscem najwyższych kompetencji medycznych z zakresu ortopedii, diagnostyki obrazowej i rehabilitacji. Zaufały nam setki tysięcy pacjentów, a wśród nich także wielu wybitnych polskich i zagranicznych sportowców - Olimpijczyków, Mistrzów Świata i Europy. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam wypracować niespotykany dotąd w Polsce standard leczenia oraz obsługi Pacjenta. Skuteczna pomoc pacjentowi to nasz cel nadrzędny, którego osiągnięcie za każdym razem daje nam ogromną i tak cenną satysfakcję. 

 

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracownika, który dołączy do naszego zespołu fizjoterapeutów. Oferujemy możliwość zdobycia cennego doświadczenia, nauki i rozwoju w tym obszarze. Oczekujemy, zaangażowania, chęci podnoszenia swoich kwalifikacji i komunikatywności.

 

Fizjoterapeuta / Fizjoterapeutka
Miejsce pracy: Warszawa

Oferta skierowana do osób posiadających minimum licencjat na kierunku fizjoterapia.

 

Oczekujemy od Ciebie:
 • Chęci i predyspozycji do pracy na stanowisku fizjoterapeuty
 • Wysokich umiejętności interpersonalnych oraz kultury osobistej
 • Entuzjazmu, ambicji, kreatywności, dokładności, sumienności i odpowiedzialności
 • Dobrej znajomości j. angielskiego
 • Zdolności samodzielnego rozwiązywania problemów
 • Umiejętności pracy zespołowej
Mile widziana:
 • Kurs terapii manualnej
 • Kurs terapii tkanek miękkich
Oferujemy:
 • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
 • Możliwość nauki i rozwoju zawodowego w młodym zgranym zespole
 • Wiele nowych doświadczeń

Poznaj

Medicover Sp. z o.o.

Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie. Ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia pacjentów.

Są nas tysiące. Tylko w Polsce zatrudniamy ponad 7 tysięcy pracowników – lekarzy, pielęgniarki, farmaceutów, fizjoterapeutów a także wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy na co dzień wspierają rozwój organizacji. Medicover to wiele biznesów oraz ogromna różnorodność stanowisk, dlatego każdy znajdzie tu dla siebie miejsce.

Od ponad 20 lat dbamy o zdrowie naszych pacjentów. Medicover to wiele spółek zajmujących się profilaktyką i szerokorozumianą ochroną zdrowia. Medicover to nie tylko centra medyczne, centra przyzakładowe, nowoczesny szpital czy sieć aptek. To również kliniki leczenia niepłodności, kliniki rehabilitacyjne, salony optyczne oraz placówki związane z opieką nad osobami starszymi. Dzięki swej różnorodności towarzyszymy naszym pacjentom na każdym etapie życia – od momentu poczęcia, aż do późnej starości.

Podobne oferty