Fizjoterapeuta

BetaMed S.A.

Chorzów

345 dni temu

Ogłoszenie numer: 2345001, z dnia 2019-03-18

BetaMed SA to dynamicznie rozwijająca się organizacja o wieloletniej tradycji i doświadczeniu. Jesteśmy krajowym liderem usług pielęgniarskich świadczonych w domu pacjenta. Specjalizujemy się w opiece długoterminowej oraz w innych usługach dla pacjentów w ramach umów z Narodowym Funduszem Zdrowia. Świadczymy usługi pielęgniarskie w ponad 90 oddziałach na terenie 11 województw. Na bazie doświadczeń w opiece domowej, powstała nasza pierwsza placówka stacjonarna BetaMed Medical Active Care w Chorzowie, gdzie w komfortowych warunkach świadczymy kompleksowe usługi medyczne.

Dołącz do naszego zespołu na stanowisku:

Miejsce pracy: śląskie / Chorzów

Opis stanowiska

  • wykonywanie zabiegów rehabilitacyjnych dostosowanych do indywidualnych potrzeb pacjentów korzystających z zabiegów ambulatoryjnie,
  • prowadzenie terapii manualnej,
  • współpraca z pozostałym personelem medycznym,
  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji medycznej.

Wymagania

  • dyplom ukończenia studiów magisterskich w dziedzinie fizjoterapii,
  • doświadczenie w zakresie fizjoterapii manualnej,
  • komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktów interpersonalnych,
  • życzliwe podejście do pacjenta i cierpliwość,
  • sumienność, dokładność i dobra organizacja pracy,
  • zaangażowanie oraz odpowiedzialność

Oferujemy

  • forma zatrudnienia: umowa o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego w nowoczesnym ośrodku w przyjaznym zespole.

Poznaj

BetaMed S.A. to dynamicznie rozwijająca się organizacja o wieloletniej tradycji i doświadczeniu. Jesteśmy krajowym liderem usług pielęgniarskich świadczonych w domu pacjenta. Specjalizujemy się w opiece długoterminowej oraz w innych usługach pielęgniarskich dla pacjentów w ramach umów z Narodowym Funduszem Zdrowia. Świadczymy usługi pielęgniarskie w ponad 90 oddziałach na terenie 11 województw. Naszym największym atutem jest wiara w sens i misję prowadzonej opieki nad pacjentem, o którego troszczymy się zawsze najlepiej jak potrafimy.

Poznaj stanowisko: Fizjoterapeuta
Fizjoterapeuta jest to osoba, która zajmuje się usprawnianiem pacjentów. Do zadań fizjoterapeuty należy: przygotowanie i wykonanie zabiegów w celu eliminowania pewnych chorób i dolegliwości oraz zapobieganie ich nawrotom lub postępowi u pacjenta. Fizjoterapia to duży dział rehabilitacji, na który składają się: kinezyterapia (terapia ruchem), fizykoterapia (terapia czynnikami fizycznymi - energią ...
Praca Fizjoterapeuta