Rozwijaj karierę w warszawskim biurze Ebury. Ebury (ebury.com, ebury.pl) jest Międzynarodową Instytucją Płatniczą z siedzibą w Londynie obsługującą 12 000 klientów na całym świecie. Jesteśmy liderem europejskiej branży FINTECH, firmą wyróżnioną prestiżowymi nagrodami w zakresie usług finansowych. Poszukujemy dynamicznych i ambitnych osób zainteresowanych rynkiem finansowym.

FX Business Developer
Miejsce pracy: Warszawa

FX Business Developer odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów z sektora MŚP w Polsce i krajach Europy Środkowo Wschodniej. Rozwój kariery w Ebury to możliwość zdobycia unikalnej wiedzy w zakresie rozliczeń międzynarodowych, transakcji walutowych i zarządzaniem ryzykiem kursowym. Jeżeli jesteś gotowa / gotowy na karierę w międzynarodowym środowisku FINTECH aplikuj do nas.

Zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów – firm zajmujących się handlem zagranicznym w oparciu o zaawansowany model sprzedaży,
  • Zarządzanie bazą danych potencjalnych klientów, identyfikacja potencjalnych klientów korporacyjnych i sektora MŚP
  • Analiza potrzeb potencjalnych klientów w zakresie potrzeb rozliczeniowych, wymiany walut oraz zarządzania ryzykiem kursowym.
  • Monitorowanie sytuacji na rynku finansowych, analiza branż i sektorów gospodarki
  • Przygotowywanie materiałów sprzedażowych oraz ofert handlowych
  • Uczestnictwo w spotkaniach z kadrą zarządzającą przedsiębiorstw

Wymagane umiejętności:

  • Wyższe wykształcenie kierunkowe (Finanse, Ekonomia, Prawo lub pokrewne)
  • Doświadczenie w sprzedaży, preferowane doświadczenie w sprzedaży usług B2B
  • Preferowane doświadczenie na rynku usług finansowych
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej średnio zaawansowanym, znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem
  • Silna wewnętrzna motywacja z ukierunkowaniem na cel

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych w branży Fintech
  • Umowę o pracę w międzynarodowej firmie z siedzibą główną w Londynie
  • Szkolenia w Polsce i europejskich biurach Ebury w Londynie, Madrycie i Amsterdamie
  • Przejrzystą ścieżkę rozwoju zawodowego, wynagrodzenie stałe i prowizyjne,
  • Nowoczesne i dynamiczne środowisko pracy

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Ebury Partners UK LTD

W Ebury wierzymy, że rozwój działalności na arenie międzynarodowej jest kluczem do osiągnięcia sukcesu. Dlatego pomagamy przedsiębiorcom wykorzystywać szanse jakie oferuje handel zagraniczny.

Dane firmy

Królewska 18
00-103 Warszawa
mazowieckie

Poznaj stanowisko: Kierownik ds. Kluczowych Klientów - Key Account Manager

Kierownik ds. kluczowych klientów (key account manager, skrót KAM) to osoba, która zarządza projektami i procesami, bardziej niż zespołem ludzi. Natomiast w przypadku, gdy firma ma wielu handlowców (np. branża FMCG, sektor ubezpieczeniowy), to wtedy kierownik ds. kluczowych klientów odpowiedzialny jest również za koordynację pracy pracowników. Ogólnie rzecz ujmując pracownik ten ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl