Główny Analityk ds. Kontrolingu

Orange Polska S.A.

Warszawa

3 dni temu

Team Warszawa

Od lat znajdujemy się w pierwszej dziesiątce najlepszych pracodawców na świecie. Dostarczamy nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne, które wpływają na poprawę jakości życia milionów ludzi. Dołączając do Orange masz pewność, że Twoja praca ma znaczenie, a Twoje zaangażowanie zostanie nagrodzone.

Nasz Standard
Nasz
Standard
  • Umowa o pracę
  • Rekrutacje wewnętrzne
  • Nowoczesne środowisko pracy
  • Programy rozwojowe i systemy szkoleń
Zadania
Zadania
  • przygotowywanie fragmentów finansowego planu strategicznego, budżetów rocznych oraz prognoz dla wspieranego obszaru biznesowego (Sieci i Technologii),
  • budowa i/lub aktualizacja planistycznych modeli finansowych, w tym analiza i uzgadnianie założeń oraz nośników przychodowych i kosztowych
  • analiza i prezentacja wyników vs budżet, identyfikacja przyczyn odchyleń, analiza trendów
  • wypracowywanie rekomendacji zwiększających efektywność finansową wspieranego obszaru biznesowego
  • opiniowanie projektów inwestycyjnych, udział w projektach strategicznych i transformacyjnych oraz wsparcie w podejmowaniu istotnych decyzji biznesowych poprzez przygotowywanie analiz pokazujących konsekwencje finansowe podejmowanych decyzji
  • przygotowywanie i weryfikacja dokumentów związanych z zamykaniem okresu sprawozdawczego, przeprowadzanie kontroli SOX
  • weryfikacja zgodności umów, zapotrzebowań i zamówień z budżetem
Pasujesz do nas jeżeli
Pasujesz
do nas jeżeli
  • masz minimum 3 letnie doświadczenie w pracy związanej z analiza finansową lub biznesową
  • posiadasz wykształcenie wyższe w obszarze finansów lub ekonomii
  • lubisz analizować i wyciągać wnioski oraz wskazywać obszary do poprawy efektywności
  • jesteś osoba samodzielną i komunikatywną
  • lubisz działać proaktywnie i przejawiasz inicjatywę
  • ważna jest dla Ciebie dobra atmosfera w zespole oraz możliwość dzielenia się wiedzą
  • posługujesz się językiem angielskim na poziomie średnio zaawansowanym

Dodatkowe atuty:

  • mile widziane kwalifikacje zawodowe CIMA lub w trakcie ich pozyskiwania
Mamy dla Ciebie
Mamy
dla Ciebie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę sportową bez limitów
  • Internet i telefon bez limitu
  • Pracowniczy program emerytalny
Wszystkie benefity znajdziesz na orange.jobs
Zapytaj o szczegóły
Zapytaj
o szczegóły

Rekruter

Emilia Gdańska

Emilia.Gdanska@orange.com

Specjalista ds. Controllingu to osoba, która uczestniczy w przygotowaniu budżetu i kontroluje jego realizację. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: uczestnictwo w procesie przygotowania budżetu rocznego, forecastu lub planu wieloletniego, monitorowanie wykonania budżetu, sporządzanie analiz ekonomicznych, ocenianie sytuacji finansowej, współpracuje z innymi działami w zakresie analiz ...
Praca Specjalista ds. Controllingu