Główny Architekt

EPCM Executive Search

Warszawa

7 dni temu

Spółka developerska działająca na terenie całego kraju poszukuje Głównego Architekta. Dana osoba będzie odpowiedzialna za kierowanie działu organizującego procesy projektowania inwestycji tak, by stworzyć w założonym czasie zgodnie ze standardami Spółki i obowiązującymi przepisami projekt architektoniczny.
Firma zapewnia elastyczną formę zatrudnienia, atrakcyjne wynagrodzenie, samochód służbowy również do celów prywatnych oraz pakiet benefitów.

Miejsce pracy: Warszawa
Zadania
  • Przygotowywanie i wdrażanie strategii Spółki w zakresie architektury i zagospodarowania przestrzennego realizowanych inwestycji;
  • Zapewnienie projektów optymalnych technicznie, technologicznie, materiałowo i estetycznie;
  • Tworzenie założeń projektowych oraz standardu mieszkań w realizowanych inwestycjach;
  • Organizowanie przetargu na wybór projektanta (uzgadnianie z projektantem zapisów umownych, harmonogramu i kosztorysu prac projektowych oraz doprowadzenie do podpisania umowy na prace projektowe);
  • Organizowanie współpracy z projektantami przy realizacji kolejnych etapów projektowych (projekt koncepcyjny, projekt budowlany, projekt wykonawczy);
  • Egzekwowanie od biur projektowych terminów oraz kosztów prac projektowych;
  • Organizowanie i nadzór nad przebiegiem wewnętrznej weryfikacji i optymalizacji dokumentacji projektowej (KA, PB, PW);
  • Prowadzenie harmonogramu generalnego oraz nadzór nad terminową realizacją zadań mających wpływ na generalny harmonogram projektowy;
  • Tworzenie i terminowe przekazywanie do Działu Sprzedaży materiałów wspomagających sprzedaż;
  • Nadzorowanie prac związanych z tworzeniem alternatywnych aranżacji mieszkań do celów sprzedaży;
  • Dostarczanie do Biura Marketingu niezbędnych materiałów oraz opiniowanie produkcji wizualizacji i makiet inwestycji;
  • Planowanie i kontrola wydatków związanych z realizacją przydzielonych zadań, w tym akceptacja faktur przed zatwierdzeniem przez przełożonego;
  • Prowadzenie i przechowywanie dokumentacji dotyczącej powierzonych zadań;
  • Realizacja zadań zgodnie z przepisami prawa oraz procedurami operacyjnymi obowiązującymi w Spółce oraz wnioskowanie o doskonalenie tych procedur.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (Architektura);
  • Min. 5 letnie doświadczenie zawodowe w biurze projektowym lub na podobnym stanowisku;
  • Uprawnienia budowlane w specjalności architektonicznej;
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem;
  • Bardzo dobra organizacja pracy;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Zaangażowanie oraz kreatywność;
  • Zdolności analityczne.
Oferujemy
  • Zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B lub umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + samochód służbowy;
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie etc.).
EPCM Executive Search:

EPCM to zespół konsultantów executive search prowadzących rekrutacje na kluczowe pozycje w obszarach Engineering, Property, Construction & Management. Specjalizujemy się w rekrutacji managerów i specjalistów z takich branż jak Nieruchomości, Budownictwo, Produkcja, Architektura & Konsulting.

Poznaj

EPCM to zespół konsultantów executive search prowadzących rekrutacje na kluczowe pozycje w wiodących firmach z branży budowlanej oraz nieruchomości. W swoim doświadczeniu mamy zrealizowane procesy rekrutacyjne na takie stanowiska jak CEO, Branch Director, Business Development Director, Development Director, Technical Director, Operations Director, Project Director, Development Manager, Project Manager, Facility Manager, Site Manager, Works Manager, Site Engineer, Senior Architect, Team Leader, Project Consultant, Senior Design Engineer, Senior Consultant, etc. Koncentrujemy się na takich obszarach jak branża deweloperska, nieruchomości, budownictwo, projektowanie i architektura oraz usługi konsultingowe. Prowadzimy rekrutacje na terenie całego kraju, a także mamy doświadczenie w rekrutacjach zagranicznych.