Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Główny Automatyk AKPiA

AquaRD Sp. z o.o.

Mikołów

97 dni temu

AquaRD Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku jest przedsiębiorstwem zajmującym się opracowywaniem nowych technologii oraz ich wykorzystywaniem w procesie projektowania nowoczesnych rozwiązań z dziedziny sterowania, kontroli, komunikacji i transmisji bezprzewodowej.

W związku z dynamicznym rozwojem działu realizacji, poszukujemy osoby która kompleksowo poprowadzi projekty realizacyjne w branży automatyki na stanowisku

Miejsce pracy: Mikołów

Obowiązki:
  • Wdrażanie układów automatyki, głównie dla branży wod-kan oraz układów AKPiA
  • Konfiguracja oprogramowania wewnętrznego urządzeń i systemów;
  • Prowadzenie prac rozruchowych i pomiarowych
  • Analiza  dokumentacji technicznej, projektowej i kontraktowej
  • Dobór rozwiązań technicznych
  • Prowadzenie robót AKPiA oraz prac elektrycznych
  • Kontrola realizacji robót wynikających z umów
  • Nadzór nad terminowością powierzonych zadań i dokumentacją techniczną
  • Raportowanie pracy
Wymagania:
  • Praktyczna znajomość układów, systemów sterowniczych i zasilających do 1 kV
  • Uprawnienia SEP kat. E do 1 kV
  • Wykształcenie wyższe - preferowane z zakresu automatyki, elektryki lub energetyki
  • Doświadczenie w prowadzeniu i koordynowaniu prac realizacyjnych
  • Umiejętność czytania dokumentacji branży AKPiA i elektrycznej
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji, zaangażowanie, silna motywacja, dokładność
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia umowa o pracę
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Prywatną opiekę medyczną

Poznaj stanowisko: Automatyk

Automatyk - kreator pracy inżynierskiej. Do jego głównych obowiązków należy: projektowanie oprogramowania maszyn, nadzór nad maszynami przemysłowymi, opiniowanie projektów z zakresu układów automatyki oraz uczestnictwo w ich odbiorze i uruchamianiu. Automatyk pracuje w stałych godzinach pracy. Jego praca wiąże się z wyjazdami służbowymi do krajowych i zagranicznych zakładów ...
Automatyk Praca Automatyk

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (640)
Wałbrzych (47)
Legnica (54)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (152)
Toruń (91)
Lubelskie:
Lublin (111)
Chełm (21)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (760)
Tarnów (41)
Nowy Sącz (31)
Mazowieckie:
Warszawa (1660)
Radom (73)
Płock (38)
Opolskie:
Opole (115)
Nysa (24)