Główny Księgowy / Główna Księgowa
Klient portalu Praca.pl
Łódź
starszy specjalista (senior)
umowa o pracę
6 dni temu

Ogłoszenie numer: 5556303, z dnia 2021-09-15

 SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA W ŁODZI

poszukuje osoby do pracy na stanowisko

Miejsce pracy: łódzkie / Łódź

Opis stanowiska

  • sporządzanie planów rzeczowo finansowych z uwzględnieniem wpływów i wydatków na poszczególnych nieruchomościach
  • sporządzanie analiz ekonomicznych
  • sporządzanie miesięcznych i okresowych sprawozdań oraz deklaracji podatkowych i innych zgodnie z wymogami ustawy o rachunkowości
  • rozliczenie kosztów i przychodów lokali mieszkalnych i użytkowych
  • sporządzanie sprawozdawczości dla potrzeb GUS
  • koordynacja oraz rozliczanie kosztów i przychodów z tytułu zimnej i ciepłej wody, energii cieplnej na cele c.o. i c.w. energii elektrycznej
  • sporządzanie rocznego sprawozdania finansowego
  • instruowanie, koordynacja i nadzór nad prawidłową pracą pracowników Działu Księgowości
  • kontrola ewidencji księgowej
  • organizacja księgowości finansowej w oparciu o obowiązujące przepisy

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • min. 5 letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym
  • znajomość zagadnień księgowych i przepisów podatkowych (VAT, CIT)
  • obsługa programów księgowych (np. programu Unisoft)
  • umiejętność analitycznego myślenia, dokładność, zaangażowanie i terminowość wykonywania obowiązków
  • samodzielna organizacja pracy, odpowiedzialność, komunikatywność
  • dodatkowym atutem będzie :znajomość prawa spółdzielczego, ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych oraz zasad funkcjonowania spółdzielni mieszkaniowych, wiedza z zakresu księgowości spółdzielni mieszkaniowej

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji

  • pracę stacjonarną

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

 Zgłoszenie rekrutacyjne prosimy składać do dnia 08.10.2021r.

Dane osobowe Kandydata przetwarzane są przez Praca.pl w celu przekazania ich Pracodawcy. Do czasu przekazania danych osobowych do Pracodawcy Administratorem danych osobowych Kandydata jest Praca.pl Sp. z o.o. Po przekazaniu danych osobowych Kandydata do Pracodawcy Administratorem danych osobowych Kandydata jest Pracodawca publikujący niniejszą ofertę pracy. Pracodawca przekaże Ci informacje jak przetwarza Twoje dane osobowe niezwłocznie po otrzymaniu Twojej aplikacji. Jeśli nie zgadzasz się na taką procedurę, prosimy o nieprzesyłanie aplikacji.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Spółdzielnie Mieszkaniową  z siedzibą w Łodzi zgodnie z ustawą  o ochronie danych osobowych )”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.