Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Główny Specjalista ds. Planowania Pracy Kierowców

Arriva Polska Sp. z o. o.

Toruń

96 dni temu

ARRIVA jest wiodącym ogólnoeuropejskim operatorem na rynku usług transportowych przewożącym ponad 1,5 miliarda pasażerów rocznie w 14 krajach Europy i zatrudniającym ponad 55.000 pracowników. Arriva jest ważną częścią grupy Deutsche Bahn, wiodącego operatora transportu towarowego i pasażerskiego w Europie. W Polsce zatrudniamy ponad 1200 osób i prowadzimy działalność w 14 oddziałach, koncentrując działalność na przewozach autobusowych i kolejowych.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Toruń
Zadania:
  • Tworzenie i optymalizacja wytycznych kierowców oraz logistyki autobusów,
  • Nadzór i kontrola nad czasem pracy kierowców,
  • Przygotowania statystyk i raportów dotyczących czasów pracy kierowców,
  • Proponowanie rozwiązań w celu optymalizacji procesów logistycznych na podstawie prowadzonych analiz.
Oczekujemy:
  • Wykształcenia wyższego,
  • Minimum 3 letniego doświadczenia w pracy w firmie transportowej w obszarze planowania bądź zarządzania pracą kierowców,
  • Świetnej znajomości zagadnień z zakresu czasu pracy kierowców w teorii oraz praktyce,
  • Wysokich zdolności analitycznych,
  • Udokumentowane szkolenia z zakresu czasu pracy,
  • Znajomość narzędzi wspierających planowanie zadań kierowców i logistyki autobusów.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym,
  • Ambitną, rozwijającą i odpowiedzialną pracę, gwarantującą podnoszenie kompetencji oraz rozwój osobisty,
  • Bardzo ciekawą pracę w środowisku transportu publicznego, wykorzystującym najnowsze technologie.

Poznaj

Autobusowy i kolejowy transport pasażerski

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Logistyki

Specjalista ds. Logistyki to osoba odpowiedzialna za organizację, planowanie i kontrolę pracy: działu w przedsiębiorstwach produkcyjnych, handlowych lub w firmie logistycznej. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: zapewnienie bezbłędnych działań wszystkich funkcji logistycznych w firmie, koordynowanie pracy magazynu i zaopatrzenia, odpowiedzialność za działania firmy w zakresie importu lub eksportu ...
Specjalista ds. Logistyki Praca Specjalista ds. Logistyki

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (663)
Wałbrzych (47)
Legnica (59)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (152)
Toruń (92)
Lubelskie:
Lublin (111)
Chełm (23)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (768)
Tarnów (42)
Nowy Sącz (31)
Mazowieckie:
Warszawa (1717)
Radom (71)
Płock (39)
Opolskie:
Opole (110)
Nysa (23)