Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Główny specjalista w biurze projektu

Biblioteka Narodowa

Warszawa

7 dni temu

Rekrutacja na stanowisko: Główny specjalista w biurze projektu

Zakres obowiązków m.in.:
  • główny specjalista/członek zespołu wsparcia w biurze projektu,
  • wspieranie zespołu projektowego w codziennych obowiązkach związanych z koordynacją projektu współfinansowanego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020,
  • wspieranie kierownika projektu w realizacji procesów metodyki zarządzania projektami Prince2, w przygotowywaniu raportów, sporządzaniu planów, zapewnieniu komunikacji,
  • tworzenie i weryfikacja dokumentacji projektowej oraz aktualizacja rejestrów projektowych: ryzyka, jakości, zmian, zagadnień, doświadczeń,
  • praca z dokumentami projektowymi (min. prowadzenie repozytorium dokumentacji projektowej, weryfikacja i przygotowywanie dokumentacji do kontroli kwalifikowalności wydatków),
  • ścisła współpraca z kierownikiem projektu, pracownikami biura projektu oraz kierownikami zespołów zadaniowych,
  • monitorowanie postępów prac w zespołach zadaniowych,
  • rekomendowanie zmian, opracowanie koncepcji rozwiązań i studium ich wykonalności.
Od kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: zarządzanie, zarządzanie projektami, ekonomia, informatyka,
  • certyfikat Prince2 na poziomie Foundation oraz praktyczna znajomość metodyki zarządzania projektami Prince2 i umiejętność dostosowania jej do możliwości organizacji,
  • co najmniej 3 lata doświadczenia w zarządzaniu projektami, w pracy w biurze projektu lub w zespole wsparcia projektu,
  • mile widziane doświadczenie w realizacji projektów informatycznych w instytucjach publicznych,
  • bardzo dobra znajomości pakietu MS Office (szczególnie Excel, Word),
  • gotowość do pracy wielozadaniowej, dobra organizacja pracy własnej,
  • praktyczna znajomości zasad i wytycznych realizacji projektów w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.
Wymiar czasu pracy:
  • pełny etat
Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Bibliotekę Narodową, z którą można kontaktować się pod adresem: Al. Niepodległości 213, 02-086 Warszawa lub bezpośrednio z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem mailowym: daneosobowe@bn.org.pl
Państwa dane osobowe, o których podanie prosimy w treści ogłoszenia, będą przetwarzane na podstawie przepisów prawa pracy. Jeżeli zdecydują się Państwo przekazać nam dodatkowe informacje o sobie, dane te będą przetwarzane na podstawie odrębnej, wyrażonej przez Państwa zgody, która powinna brzmieć następująco: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji w celach rekrutacyjnych Biblioteki Narodowej" Jeżeli zapomną ją Państwo wyrazić w swoim CV lub liście motywacyjnym, poprosimy o jej uzupełnienie na rozmowie kwalifikacyjnej lub o dostarczenie nowych dokumentów aplikacyjnych niezawierających dodatkowych informacji.

Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe:
1. w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko, na które zostanie przesłana aplikacja,
2. na inne, podobne stanowiska w Bibliotece Narodowej przez okres 1 pełnego roku kalendarzowego, o ile zostanie wyrażona na to odrębna zgoda: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla celów przyszłych rekrutacji w Bibliotece Narodowej",
3. w celu ewentualnego ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami.

W zakresie w jakim przetwarzanie Państwa danych osobowych odbywa się na podstawie zgody, mają Państwo prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Aby to zrobić należy przesłać email na adres daneosobowe@bn.org.pl. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

Pełna informacja odnośnie przetwarzania Państwa danych osobowych znajduje się tutaj

Poznaj

Biblioteka Narodowa, podległa Ministerstwu Kultury i Dziedzictwa Narodowego, jest centralną biblioteką państwa i jedną z najważniejszych narodowych instytucji kultury. Działa na podstawie art. 16 ust. 4 Ustawy o bibliotekach i Statutu Biblioteki Narodowej. Wypełniając zadania dużej biblioteki naukowej o profilu humanistycznym, pozostaje zarazem głównym archiwum piśmiennictwa narodowego i krajowym ośrodkiem informacji bibliograficznej o książce, znaczącą placówką naukową, a także ważnym ośrodkiem metodycznym dla innych bibliotek w Polsce.

Poznaj stanowisko: Koordynator Projektu

Koordynator projektu to osoba, która odpowiada za koordynację oraz nadzór techniczny nad danym projektem na wyznaczonym obszarze. Do podstawowych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: nawiązywanie i utrzymywanie współpracy z klientami, współpraca z kierownikiem merytorycznym, przygotowywanie umów, zamówień, protokołów odbioru i kontrola prac podwykonawców wg danych ...
Koordynator Projektu Praca Koordynator Projektu

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (706)
Wałbrzych (68)
Legnica (99)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (247)
Toruń (149)
Lubelskie:
Lublin (260)
Chełm (48)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (887)
Tarnów (103)
Nowy Sącz (93)
Mazowieckie:
Warszawa (2204)
Radom (170)
Płock (76)
Opolskie:
Opole (236)
Nysa (82)