Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Grafik odzieżowy
CARRY sp. z o.o.
Poznań
25 dni temu

Carry Sp. z o.o. - wiodąca marka odzieżowa posiadająca sieć sklepów własnych na terenie kraju poszukuje do współpracy osoby w charakterze:

Miejsce pracy: Poznań
Oferujemy:
  • umowa o pracę na pełen etat
  • praca od poniedziałku do piątku 8:00 do 16:00
  • atrakcyjne wynagrodzenie płatne zawsze na czas
Zadania:
  • projektowanie detali graficznych do kolekcji odzieży damskiej, męskiej i dziecięcej np. nadruki na koszulki i dodatków zgodnie z zapotrzebowaniem projektanta, wyczuciem estetyki i potrzebami rynku
  • techniczne opracowanie projektów w języku angielskim
  • terminowe i staranne wykonywanie powierzonych zadań
Oczekiwania:
  • udokumentowane doświadczenie w pracy na stanowisku grafika odzieżowego
  • próbki prac własnych do zaprezentowanie na rozmowie rekrutacyjnej
  • podstawowa znajomość języka angielskiego
  • znajomość programów graficznych
  • doskonała organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole
  • wyczucie estetyki
  • pełne zaangażowanie w prace w zespole projektowym
  • zdolności manualne i dokładność
  • praktycznie zainteresowanie modą i otwartość na potrzeby rynku

Po zapoznaniu się z informacjami dotyczącymi ochrony danych osobowych (pełna treść dostępna TUTAJ), w przypadku chęci udziału w procesie rekrutacyjnym prosimy o zawarcie ich w dokumentach rekrutacyjnych