Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Handlowiec regionalny (terenowy)

Dach i Strych Sp. z o. o.

Kraków

21 dni temu

Ogłoszenie numer: 3204335, z dnia 2020-03-12

Firma jest producentem  pokryć dachowych, podkonstrukcji i elewacji wentylowanych  na rąbek:
z blach miedzianych, tytanowo-cynkowych oraz tytanowo-aluminiowych.

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

  • analiza rynku budowlanego pod kątem zapotrzebowania na akcesoria, pokrycia dachowe i systemy elewacji
  • aktywne wyszukiwanie, pozyskiwanie i utrzymywanie relacji z Klientami
  • opracowywanie i realizacja skutecznych strategii sprzedaży
  • ciągłe poszerzanie wiedzy na temat oferowanych produktów
  • współpraca z zespołem sprzedażowym
  • sporządzanie ofert handlowych

Wymagania

  • znajomość branży budowlanej w temacie pokryć dachowych i elewacji,
  • prawo jazdy kat.B,
  • kreatywność, otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • bardzo dobra organizacja i umiejętność pracy w zespole
  • dobra znajomość obsługi komputera

Oferujemy

  • pracę na pełny etat w oparciu o umowę
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)
  • wsparcie przełożonych, praca w dynamicznym zespole i możliwość rozwoju