Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Handlowiec / Sales Support
XTG S.A.
Wrocław
18 zł brutto/godz.
pracownik fizyczny
część etatu / tymczasowa/dodatkowa
umowa zlecenie
rekrutacja online
18 dni temu

Ogłoszenie numer: 4937802, z dnia 2021-07-05

Studencie. Za oknem świeci słonce, a imprezy wracają do wrocławskich lokalów i beach barów. Gdy Pasaż Niepolda zapełnia się tłumem, Ty możesz robić coś równie emocjonującego, a przy okazji zarobić na upragnione wakacje lub nowego iphone’a. Wszystko to w godzinach popołudniowych oraz nocnych.


Do naszego międzynarodowego zespołu szukamy osób, które chcą zarobić oraz zdobyć swoje pierwsze
doświadczenia w obszarze zakupów, obsługi klienta, promocji oraz marketingu.

Handlowiec / Sales Support

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

 

Wymagania

Jeżeli:

 • Twoje doświadczenia na uczelnianym korytarzu, Allegro, OLX i Vinted sprawiają, że czujesz się mistrzem sprzedaży/zakupów produktu w najlepszej możliwej cenie,
 • o relacje ze znajomi potrafisz zadbać jak nikt inny – wymiatasz na Fejsie i TikToku oraz komunikatorach typu WhatsApp,
 • gdy wiesz jak poruszać się po wyszukiwarce Google żeby znaleźć wszelkie, nawet dobrze ukryte informacje o potencjalnych klientach,
 • totalnie nie boisz się kontaktów międzynarodowych, bo przecież znasz angielski na poziomie komunikatywnym i inne języki tylko dadzą Ci więcej szans na udane deale,
 • ... to już wiesz, że szukamy właśnie Ciebie!

Mówiąc w bardziej klasycznej formie zabrzmi to następująco: jeżeli posiadasz status studenta, interesuje Cię
praca z partnerami biznesowymi z całego świata, znasz języki inne niż polski, uwielbiasz pracę w zespole, nie
przeraża Cię praca w godzinach wieczornych lub nocnych to ta praca jest właśnie dla Ciebie.

Oferujemy

Co dla Ciebie przygotowaliśmy:

 • pracę wakacyjną / dorywczą / stałą
 • atrakcyjne wynagrodzenie – 18,30 brutto na start, a po zakończeniu umowy próbnej gwarantowana podwyżka
 • praca w przyjaznych warunkach w klimatyzowanym biurowcu na wrocławskich Krzykach
 • elastyczne godziny pracy na zmianach 16-24 lub 24-08
 • bezpłatny parking, kawa bez limitu, najlepszy team ever.

APLIKUJ DO XTG S.A. i pozwól nam zaprosić Ciebie do Mobilnego świata. TWOJEGO ŚWIATA!

*Nie masz CV? Nie przejmuj się, napisz nam kilka zdań o sobie i dlaczego to właśnie Ty jesteś osobą, której
szukamy :)

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Poznaj

XTG S.A.

Od 2009 roku zmieniamy świat dystrybucji urządzeń mobilnych, jak również z branży AGD i beauty - i nie stoimy w miejscu. Wciąż poszerzamy nasze portfolio produktów m.in. o obszar IT (hardware) oraz fotowoltaikę, zapewniając naszym Klientom coraz bardziej komplementarne wsparcie ich biznesu. Kieruje nami ambicja, by tworzyć najlepsze, globalne centrum zakupowe zarówno dla klientów biznesowych, jak i indywidualnych. I choć pracujemy z najnowocześniejszymi technologiami, sukcesy i ciągły rozwój zawdzięczamy przede wszystkim ludziom.

Stworzyliśmy i stale rozwijamy różnorodny, wielokulturowy zespół osobowości, które wykorzystując swoje możliwości i realizując talenty skutecznie prowadzą XTG przez dynamiczny rynek. Codziennie witamy i pozdrawiamy się w kilkunastu językach, wspólnie budując miejsce, w którym każdy czuje się dobrze – jako ważna i ceniona część zespołu, otoczona wsparciem i życzliwością.

Dołącz do świata XTG – jako klient lub część zespołu. Zapraszamy do kontaktu – jesteśmy zawsze do twojej dyspozycji.

NASZE NAGRODY

 • Diament Forbesa przyznawany firmom najszybciej zwiększającym swoją wartość.
 • Nagroda Pracodawcy Roku BrandsIT., przyznawana firmom, które realnie przyczyniają się do propagowania cyfryzacji, rozwoju branży IT oraz promowania rzetelnego biznesu.

NASZE LOKALIZACJE

Swoim Pracownikom zapewniamy komfortowe warunki pracy w naszych lokalizacjach w całej Polsce: Wrocław - Tyniecka 5A / Bielany Wrocławskie - Niebieska 3 / Warszawa - Belwederska 9A /Kraków - Bosaków 5A. Liczne udogodnienia takie jak: dedykowane miejsca parkingowe, rowerownia, ułatwienia dla niepełnosprawnych, pyszna kawa w biurze - sprawiają, że przysłowiowy etat mija w mgnieniu oka. Niekorporacyjna atmosfera pracy, międzynarodowy team i szacunek do człowieka to pojęcia najlepiej opisujące XTG jako pracodawcę.

JAK WYGLĄDA PROCES REKRUTACJI W XTG S.A. ?

Bardzo sprawnie i z maksymalnym nastawieniem na Kandydata. Po każdym z etapów gwarantujemy feedback, a w momencie zakończenia procesu stawiamy na rozwojową informację zwrotną dla Talentów, które zaprosiliśmy na finalne spotkania.

Od momentu aplikacji i jej pozytywnego rozpatrzenia przez dział HR dzielą Cię maksymalnie trzy etapy, aby potencjalnie stać się częścią naszego zespołu.

ETAP PIERWSZY: spotkanie online/telefoniczne lub face to face. Na rozmowie spotkasz się z przedstawicielem działu HR oraz koordynatorem lub bezpośrednim przełożonym. W wybranych procesach możesz spodziewać się również zadania rekrutacyjnego, o którego rozwiązanie zostaniesz poproszony/poproszona.

ETAP DRUGI: w przypadku niektórych stanowisk zostaniesz zaproszony/zaproszona na rozmowę z managerem lub dyrektorem danego działu oraz poprosimy Ciebie o wskazanie kontaktów referencyjnych.

ETAP TRZECI: proces kończy przedstawienie oferty zatrudnienia wybranym osobom. Po akceptacji warunków zatrudnienia, zapraszamy do odbycia onboardingu gdzie nasz Pracownik (trzymamy kciuki, że będziesz to właśnie Ty!) zapozna się z tym co na co dzień otacza nas w XTG.

CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE!

Podobne oferty