Handlowiec

MIROX Spółka z o.o.

Poznań

5 dni temu

Ogłoszenie numer: 2690340, z dnia 2019-10-11

Mirox Spółka z o.o. wiodący producent stolarki pcv i aluminium w Wielkopolsce w związku z dynamicznym rozwojem zatrudni:

Handlowiec

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

dodatkowo praca stacjonarna w biurze handlowym

Zakres obowiązków

  • obsługa klienta
  • przygotowanie i kalkulacja ofert
  • zawieranie umów handlowych
  • wystawianie faktur i dokumentów magazynowych

Wymagania

  • komunikatywność
  • znajomość obsługi komputera
  • doświadczenie w handlu
  • mile widziane doświadczenie w branży okiennej

Oferujemy

  • ciekawą i stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • pracę w miłej atmosferze
  • cykl szkoleń wdrażających
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane udziałem w procesie rekrutacji

prosimy o przesłanie aplikacji w postaci CV

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

Poznaj

Producent wysokiej jakości okien i drzwi PCV