Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Handlowiec

MBB Urszula Łaciok Agnieszka Łaciok

Warszawa

36 dni temu

Ogłoszenie numer: 2692644, z dnia 2019-10-14

Firma MBB autoryzowany dystrybutor firmy Panasonic oraz firmy ReelTech poszukuje pracownika na stanowisko:

Handlowiec

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • sprzedaż produktów firmy Panasonic (komponenty automatyki przemysłowej),
  • sprzedaż produktów firmy ReelTech (wciągarki do oświetlenia, banerów reklamowych oraz dekoracji),
  • aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów,
  • utrzymywanie dobrych relacji biznesowych z klientami,
  • zdobywanie zamówień i ich realizacja,
  • odwiedzanie i udział w targach branżowych, wyjazdy służbowe do klientów,

Wymagania

  • wykształcenie średnie/wyższe,
  • doświadczenie w sprzedaży,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność rozmawiania z klientem,
  • kreatywność,
  • komunikatywność,
  • znajomość technik sprzedaży,
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • ciekawą i rozwojową pracę,
  • możliwość rozwoju poprzez szkolenia,
  • atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa+ premia,
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16,