Handlowiec
Tubes International Sp. z o.o.
Szczecin
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
6 dni temu

Tubes International Sp. z o. o.
Ul. Bystra 15 a
61-366 Poznań

 

poszukujemy pracownika:

Handlowiec
Miejsce pracy:Szczecin


Typ zatrudnienia: Umowa o pracę

 

Opis stanowiska:
 • kompleksowa obsługa klientów (telefoniczna, mailowa, bezpośrednia)
 • realizowanie ustalonych planów sprzedażowych
 • aktywne poszukiwanie nowych klientów w regionie, w tym wizyty u klienta
 • inicjowanie i budowanie długofalowych relacji handlowych z klientami
 • analiza zapytań ofertowych oraz sporządzanie ofert handlowych
 • współpraca z innymi oddziałami oraz centralą w Poznaniu
Wymagania:
 • zorientowanie na osiąganie wyników sprzedażowych
 • umiejętności sprzedażowe - negocjacje handlowe
 • łatwość i swoboda w budowaniu pozytywnych i stałych relacji z klientami
 • mile widziane doświadczenie w pracy doradcy technicznego
 • preferowane średnie lub wyższe wykształcenie techniczne
 • czynne prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)
 • praktyczna znajomość pakietu MS Office
Oferujemy:
 • zatrudnienie na umowę o pracę w firmie z ponad 25 letnim doświadczeniem na rynku
 • pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00
 • możliwość uczestnictwa w kursach językowych na umowie na czas nieokreślony
 • pakiet medyczny na umowie na czas nieokreślony 
 • potrzebne narzędzia pracy i szkolenie
 • możliwość rozwoju zawodowego
 • miłą i przyjazną atmosferę

Zainteresowanych pracą prosimy o przesłanie CV z listem motywacyjnym za pomocą przycisku APLIKUJ Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

 

Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tubes International Sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922).
Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tubes International Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Klauzula informacyjna w procesie rekrutacyjnym Tubes International sp. z o.o.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest Tubes International sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Bystrej 15a, KRS: 0000124055, NIP: 7810046084, REGON: 630115103, wpisany do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000124055.
Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych jest możliwy pod adresem: iod@tubes-international.com
Dane osobowe kandydatów będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych naborach kandydatów na pracowników Tubes International sp. z o.o. na podstawie wyrażonej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Odbiorcą Państwa danych może być podmiot działający na zlecenie administratora danych, np. podmiot świadczący usługi IT w zakresie serwisowania i usuwania awarii.
Dane zgromadzone w procesach rekrutacyjnych będą przechowywane przez okres nie dłuższy niż do zakończenia procesu rekrutacji.
Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania lub usunięcia. Wniesienie żądania usunięcia danych jest równoznaczne z rezygnacją z udziału w procesie rekrutacji prowadzonym przez Tubes International sp. z o.o.. Ponadto przysługuje jej prawo do żądania ograniczenia przetwarzania w przypadkach określonych w art. 18 RODO.
Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, z tym że prawo wniesienia skargi dotyczy wyłącznie zgodności z prawem przetwarzania danych osobowych, nie dotyczy zaś przebiegu procesu rekrutacji.
Podanie danych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych nie jest obowiązkowe, jednak jest warunkiem umożliwiającym ubieganie się o przyjęcie kandydata do pracy w Tubes International sp. z o.o.
Aplikuj szybko
?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj

Tubes International Sp. z o.o.

 

Tubes International jest firmą z wieloletnim doświadczeniem zajmującą się dystrybucją profesjonalnych rozwiązań dla każdej gałęzi przemysłu. Firma od 1993 roku oferuje specjalistyczne produkty w zakresie węży i złączy przemysłowych oraz hydrauliki siłowej stale rozszerzając swoją ofertę. Dzięki ponad 25-letniemu doświadczeniu Tubes International zbudowało szeroką sieć sprzedaży – współpracując od początku z cenionymi międzynarodowymi producentami, zapewniając produkty najwyższej jakości pod względem technicznym jak również bezpieczeństwa i ochrony środowiska. Firma Tubes International stale poszerza swoją sieć dystrybucji poprzez rozwój swoich oddziałów oraz działań on-line zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym.

 

Podobne oferty