HR Specialist CEE

Devire

Warszawa

43 dni temu

Agencja zatrudnienia nr licencji 3260

Find your own at devire.pl

Miejsce pracy/

Location: Warszawa

Nr ref.: PL39565

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

 

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

HR Specialist CEE

HR Specialist CEE

Twoja przyszła Firma / Your future Company

Dla naszego Klienta, jednego z największych na świecie producentów podłóg, w tym m.in. wykładzin winylowych, paneli podłogowych oraz podłóg drewnianych poszukujemy osoby na stanowisko HR Specialist CEE. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za koordynacje wszystkich działań HR dotyczących obszaru handlowego, Ścisłą współpracę z lokalnymi zespołami zarządzającymi, Zatrudnianie, integrację i motywację pracowników na wszystkich poziomach, a także zapewnianie wszystkich niezbędnych procesów administracyjnych (współprca z firmami zewnętrznymi, sprawdzanie listy płac, urlopy itp.), komunikację wewnętrzną, wspieranie procesów rekrutacyjnych w tym współpracę z agencjami, współprowadzenie projektu wdrożenia nowego programu onboardingowego, 

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

 • Dobrą znajomość języka angielskiego.
 • Wykształcenie wyższe, najlepiej HR
 • Doświadczenie w dziedzinie HR, najlepiej w środowisku międzynarodowym
 • Dobrą znajomość prawa pracy
 • Doświadczenie w rekrutacji, prowadzeniu / koordynowaniu projektów HR
 • Umiejętność pracy w zespole. 
 • Wysoką kulturę osobistą oraz umiejętności interpersonalne.
 • Komunikatywność, dobra organizacja pracy, sumienność.

Nasz Klient zapewnia:

 • Pracę od poniedziałku do piątku na pełen etat.
 • Umowa na zastępswtwo (do marca 2021)- BONUS motywacyjny na zakończenie umowy 
 • Dogodną lokalizację (Warszawa Wola), 
 • Opieka medyczna oraz karta Multisport, 
 • Pracę w silnej i dynamicznej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku, 

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji"

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Poznaj

Devire sp. z o.o

devire to międzynarodowa firma rekrutacyjna, założona w Londynie w 1987 roku. Od 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim prowadząc dla nich kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry.

Poza rekrutacją świadczymy usługi Outsourcingu IT, Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa HR. Nasze biura, zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium i Frankfurcie. Jesteśmy częścią Devonshire Investment Group.
Specjalista ds. Personalnych to osoba odpowiedzialna za realizację polityki i strategii personalnej firmy. Do zadań pracownika na tym stanowisku należy, m.in.: prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej, koordynacja i realizacja działań związanych z prowadzeniem spraw pracowniczych oraz gromadzenie i właściwe przechowywanie informacji pracowników w aktach osobowych, obsługa procesów związanych z zatrudnianiem oraz ...
Praca Specjalista ds. Personalnych