Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Informatyk (hardware)

Advisory Group TEST Human Resources

Kraków

246 dni temu

Naszym Klientem jest firma szkoleniowa z ugruntowaną pozycją na rynku.

W związku z rozbudową struktur, szukamy zmotywowanej osoby na stanowisko:

Kraków
Nr ref.: 6485

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min 2 lata
  • Bardzo dobra znajomość sprzętowej strony IT
  • Komunikatywność, pogodna osobowość
  • Kreatywność, sukcesy we wdrażaniu efektywnych pomysłów podnoszących komfort użytkowników

Obowiązki:

  • Instalacja oprogramowania na komputerach pracowników + konfiguracja
  • Helpdesk pracowników, pomoc i rozwiązywanie problemów lokalnych
  • Przygotowywanie komputerów na szkolenia
  • Instalacja, konfiguracja i drobny serwis drukarek firmowych, urządzeń wielofunkcyjnych itp
  • Helpdesk uczestników szkoleń i trenerów (komputery szkoleniowe, projektory, pendrivy)
  • Administracja siecią lokalną w zakresie łącza internetowego i  okablowania
  • Administracja serwerownią
  • Administracja centralą telefoniczną (łącze telefoniczne, nowe numery, przenoszenie telefonów między gniazdkami, firmowa książka adresowa, przekierowania w wakacje/ urlopy)
  • Administracja sieciami WiFi w salkach – rozwiązywanie problemów
  • Rejestrowanie zmian w sprzęcie teleinformatycznym w Intranecie
  • Zarządzanie licencjami oprogramowania
  • Nadzorowanie wykonywania backupów + przywracanie plików z backupów serwerowych
  • Zarządzanie skanowaniem i wirtualnymi FAXami
  • Współpraca techniczna z dostawcami oprogramowania, sprzętu i usług IT i www

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Rynkowe wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Informatyki

Specjalista do spraw informatyki jest osobą odpowiedzialną za szereg procesów informatycznych w firmie. W praktyce specjalista nadzoruje i kontroluje poprawne działanie systemów informatycznych, funkcjonujących w danej firmie lub instytucji, jednocześnie organizując rozwój i wprowadzanie nowych technologii informatycznych na jej obszarze. Specjalista administruje siecią wewnętrzną firmy, jeśli nie wyznaczono do tego ...
Specjalista ds. Informatyki Praca Specjalista ds. Informatyki