Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Inspektor ds. Ekonomicznych

METRO WARSZAWSKIE Sp. z o.o.

Warszawa

31 dni temu

Metro Warszawskie Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, dysponującym wieloletnim doświadczeniem w zakresie przewozów pasażerskich, zarządzania, organizacji i realizacji budowy. Metro Warszawskie Sp z o.o. jako podmiot prawa handlowego, którego właścicielem jest Miasto Stołeczne Warszawa, świadczy usługi przewozów pasażerskich koleją podziemną w Warszawie. Jednocześnie, jako inwestor zastępczy na zlecenie m.st. Warszawy przygotowuje i nadzoruje całość procesu inwestycyjnego przy rozbudowie stołecznego metra – największej inwestycji komunikacyjnej w stolicy i jedynej w Polsce. Swoim pracownikom oferuje ciekawą i pełną wyzwań pracę w nowocześnie zarządzanej firmie.

Metro Warszawskie Sp. z o.o. prowadzi nabór pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:
  • Analiza oraz rozliczanie Szczegółowego Harmonogramu Rzeczowo-Finansowego w zakresie rozliczeń z Podwykonawcami i dalszymi Podwykonawcami.
  • W zakresie umów zawieranych przez Generalnego Wykonawcę z Podwykonawcami i dalszymi Podwykonawcami:
  • opracowywanie i bieżące uaktualnianie zestawień zawartych umów (aneksów do umów), w tym analizowanie ich treści, wraz z grupowaniem danych niezbędnych do rozliczenia inwestycji;
  • gromadzenie kopii faktur wraz z oświadczeniami o niezaleganiu z płatnościami przez Generalnego Wykonawcę;
  • zestawianie umów w kontekście SHRF Generalnego Wykonawcy;
  • Gromadzenie informacji dotyczących zobowiązań finansowych wobec gestorów sieci, właścicieli nieruchomości, zajęcia terenów.
  • Współpraca w zakresie rozliczania faktur z Realizacją Inwestycji
  • Dokumentowanie danych związanych z realizacją zakresu działań kontraktu.
  • Udział w przekazaniu obiektów służbom eksploatacyjnym MW oraz w przygotowaniu dokumentów związanych ze zmianą wartości środków trwałych.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub ekonomiczno-inżynierskie.
  • Znajomość zagadnień ekonomicznych i prawnych z zakresu realizacji inwestycji oraz ogólną znajomość zagadnień inżynierskich.
  • Znajomość organizacji budowy oraz powiązań i zależności pomiędzy inwestorem, projektantem i wykonawcą.
  • Minimum czteroletnie doświadczenie związane z realizacją inwestycji w odniesieniu do zagadnień: analiza umów z podwykonawcami w zakresie ekonomiczno-prawnym, analiza protokołów odbioru wykonanych robót, analiza przerobów i faktur w powiązaniu z harmonogramem inwestycji, analiza postępu prac na budowie w ujęciu ekonomicznym  (controling budowy ze strony inwestora).
  • Umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Szkolenie i wdrożenie w zakresie wykonywanych obowiązków,
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • Miłą atmosferę pracy w stale rozwijającym się przedsiębiorstwie,
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych,
  • Bilet na wszystkie środki komunikacji miejskiej na 1 i 2 strefę.

Przed wysłaniem Aplikacji, prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi ochrony danych osobowych (pełna treść dostępna TUTAJ).

Poznaj

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Finansowych

Specjalista ds. Finansowych zajmuje się przygotowaniem raportów i analiz finansowych. Monitoruje również rozliczenia oraz optymalizuje koszty. Uczestniczy też w procesie sporządzania budżetu. Osoba zatrudniona na stanowisku Specjalisty ds. Finansowych powinna legitymować się wyższym wykształceniem (ekonomicznym, z zakresu rachunkowości i finansów). Konieczna jest ...
Specjalista ds. Finansowych Praca Specjalista ds. Finansowych

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (783)
Wałbrzych (55)
Legnica (130)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (240)
Toruń (132)
Lubelskie:
Lublin (275)
Chełm (59)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (877)
Tarnów (73)
Nowy Sącz (85)
Mazowieckie:
Warszawa (2258)
Radom (178)
Płock (86)
Opolskie:
Opole (237)
Nysa (71)