Zobacz więcej ofert pracy

Inspektor ds. ochrony danych osobowych

MPM agd S.A.
Milanówek
praca stacjonarna
1817 dni temu

Ogłoszenie numer: 2514927, z dnia 2019-06-11

Firma MPM agd S.A. prowadzi rekrutację na stanowisko

Miejsce pracy: Milanówek

Opis stanowiska

  • Aktywny udział w tworzeniu i aktualizowaniu dokumentacji związanej z procesami przetwarzania danych osobowych

  • Wdrażanie przygotowanej dokumentacji zgodnie z wymogami RODO

  • Współpraca ze wszystkimi działami Spółki w zakresie ochrony danych osobowych

  • Współpraca w zakresie kontaktów z organami, urzędami, klientami oraz innymi podmiotami

  • Analiza i identyfikacja ryzyk w zakresie przetwarzania danych

  • Poszerzanie wiedzy i podnoszenie świadomości wśród pracowników z zakresu przetwarzania danych osobowych

Wymagania

  • Doświadczenie i umiejętności wdrożenia wymagań RODO

  • Bardzo dobra znajomość zagadnień i przepisów z obszaru ochrony danych osobowych

  • Wiedza na temat IT związanych z bezpieczeństwem informacji

  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy

  • Odpowiedzialność i umiejętność pracy w sytuacjach stresowych

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o silnej pozycji na rynku

  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Dopłatę do prywatnej opieki medycznej, kart Multisport, możliwość wypoczynku w Hotelu należącym do grupy MPM AGD S.A.

Poznaj

MPM to polska firma i marka zmechanizowanego sprzętu AGD z ponad 30 letnią tradycją

Od momentu powstania marki w 1989 roku nieustannie ulepszamy nasze produkty, tak, by dostarczać klientom rozwiązania najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach. W naszej ofercie znaleźć można produkty ułatwiające prace w kuchni, codzienną pielęgnację czy dbanie o dom. Nasze marki to: MPM, Sam Cook, Haus & Luft, Smile.