Inspektor ds. Torowych

"Koleje Mazowieckie - KM" sp. z o.o.

Warszawa

8 dni temu

Spółka "Koleje Mazowieckie - KM" sp. z o.o. w Warszawie

zatrudni pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Sprawowanie nadzoru inspektora budowlanego nad wykonywanymi pracami, związanymi z remontem torów, rozjazdów oraz przejazdów;
  • Planowanie napraw i remontów torów i rozjazdów w Spółce KM;;
  • Wykonywanie raz w roku badań technicznych rozjazdów w czterech Sekcjach Napraw i Eksploatacji Taboru;
  • Opracowywanie dokumentów związanych z utrzymaniem infrastruktury torowej w sprawności;
  • Wykonywania raz na kwartał oględzin torów i rozjazdów w czterech Sekcjach Napraw
  • i Eksploatacji Taboru;
  • Wykonywania raz w miesiącu obchodu torów i rozjazdów w Sekcji Napraw i Eksploatacji Taboru Tłuszcz.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne : budownictwo lub transport,
  • uprawnienia budowlane w specjalności kolejowej,
  • mile widziany staż pracy na stanowiskach związanych z funkcjonowaniem kolei w zakresie infrastruktury torowej,
Wymagane umiejętności i kompetencje:
  • obsługa komputera i dostępnych narzędzi informatycznych, w tym narzędzi z pakietu
  • Office
  • samodzielność, kreatywność i umiejętność analitycznego myślenia;
  • inicjatywa i zaangażowanie;
  • dobra organizacja pracy własnej, dyspozycyjność;
  • umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowanie decyzji;
Oferujemy:
  • korzystne warunki zatrudnienia,
  • pracę w profesjonalnym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • zniżkę na krajowe i międzynarodowe podróże koleją,
  • szeroki pakiet socjalny,
  • pakiet dodatkowej opieki medycznej,
  • możliwość korzystania z programu sportowo-rekreacyjnego.
Wymagane dokumenty:
  • list  motywacyjny, CV oraz  informacje, o  których  mowa  w  art. 221 § 1  ustawy  z  dnia   26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (tj. Dz. U. z 2018 r., poz. 917 ze zm.) tj. imię (imiona) i nazwisko, datę  urodzenia,  dane kontaktowe, wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia.

Pisemne oferty zawierające list motywacyjny i CV prosimy kierować na poniższy adres lub
e- mail podając w temacie - Inspektor ds. Torowych

„Koleje Mazowieckie – KM” sp. z o.o.
ul. Lubelska 26, 03-802 Warszawa
lub email: praca@mazowieckie.com.pl

w przesłanych dokumentach prosimy zawrzeć następującą klauzulę:

Na podstawie Artykułu 6 Punkt 1 litera a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach związanych z rekrutacją na stanowisko: /Inspektor ds. Torowych / prowadzoną przez „Koleje Mazowieckie KM” Sp. z o.o.

Inne informacje:

  • osoby, których oferty zostaną pozytywnie rozpatrzone, będą powiadomione o terminie rozmowy,
  • osoby, których oferty zostaną rozpatrzone negatywnie, nie będą o tym informowane,
  • a oferty zostaną komisyjnie zniszczone, dodatkowe informacje dostępne pod numerem telefonu: (22) 47-37-637.
  • skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Poznaj

Koleje Mazowieckie - KM Sp. z o.o.

Transport Kolejowy Pasażerski Międzymiastowy

Poznaj stanowisko: Inspektor Budowlany
Inspektor budowlany, nazywany inaczej inspektorem nadzoru, jest osobą odpowiedzialną za kontrolowanie prac budowlanych w ramach danego projektu na każdym etapie jego realizacji. Sprawowanie tego rodzaju nadzoru wymusza posiadanie uprawnień budowlanych w jednej ze specjalności; architektonicznej, konstrukcyjno-budowlanej, organizacji budowy, lub instalacyjnej. Uprawnienia te pozyskuje się poprzez zdanie egzaminu, a zakres materiału ...
Praca Inspektor Budowlany