Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Inspektor nadzoru inwestorskiego (branża elektryczna)

Politechnika Wrocławska

Wrocław

1 dzień temu

Dział Inwestycji i Remontów Politechniki Wrocławskiej poszukuje osób na stanowisko:

Inspektor nadzoru inwestorskiego
(branża elektryczna)
Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: INI/DIR/08/2019
Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za nadzór inwestorski w branży elektrycznej.

Zakres obowiązków:
  • typowanie prac w oparciu o wytyczne użytkownika,
  • kosztorysowanie robót budowlanych,
  • uzgadnianie dokumentacji z właściwymi jednostkami wewnętrznymi,
  • uzgadnianie dokumentacji z właściwymi urzędami i jednostkami zewnętrznymi,
  • pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego w fazie realizacji zadania,
  • weryfikacja i opiniowanie dokumentacji wykonywanej przez jednostki zewnętrzne,
  • weryfikacja wycen i kosztorysów opracowywanych przez jednostki zewnętrzne,
  • wykonywanie dokumentacji technicznej dla zadań nie wymagających pozwolenia na budowę.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych,
  • minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • mile widziane uprawnienia do projektowania w specjalności instalacji elektrycznych bez ograniczeń.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na prestiżowej i renomowanej uczelni,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony,
  • szkolenia umożliwiające dalszy rozwój i podnoszenie kwalifikacji,
  • możliwość skorzystania z pakietu ubezpieczeń grupowych.

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV
za pomocą przycisku:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Politechnikę Wrocławską z siedzibą we Wrocławiu przy Wybrzeżu Wyspiańskiego 27, 50-370 Wrocław dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO).

Poznaj

Poznaj stanowisko: Inspektor Nadzoru

Inspektor Nadzoru to osoba, która kontroluje zgodność realizowanego projektu budowlanego z obowiązującymi normami, jak również jakość robót i materiałów. Ogólnie rzecz ujmując - prowadzenie inwestycji jest trudne, dlatego dobrym wyjściem dla inwestora jest zatrudnienie specjalisty inspektora nadzoru, który będzie działał w jego imieniu. Do głównych obowiązków pracownika tego ...
Inspektor Nadzoru Praca Inspektor Nadzoru

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (662)
Wałbrzych (62)
Legnica (119)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (240)
Toruń (139)
Lubelskie:
Lublin (235)
Chełm (33)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (813)
Tarnów (90)
Nowy Sącz (83)
Mazowieckie:
Warszawa (1986)
Radom (176)
Płock (64)
Opolskie:
Opole (228)