Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Inspektor Nadzoru Robót Elektrycznych

METRO WARSZAWSKIE Sp. z o.o.

Warszawa

60 dni temu

Metro Warszawskie Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, dysponującym wieloletnim doświadczeniem w zakresie przewozów pasażerskich, zarządzania, organizacji i realizacji budowy. Metro Warszawskie Sp z o.o. jako podmiot prawa handlowego, którego właścicielem jest Miasto Stołeczne Warszawa, świadczy usługi przewozów pasażerskich koleją podziemną w Warszawie. Jednocześnie, jako inwestor zastępczy na zlecenie m.st. Warszawy przygotowuje i nadzoruje całość procesu inwestycyjnego przy rozbudowie stołecznego metra – największej inwestycji komunikacyjnej w stolicy i jedynej w Polsce. Swoim pracownikom oferuje ciekawą i pełną wyzwań pracę w nowocześnie zarządzanej firmie.

W związku z rozbudową II linii i uruchamianiem nowych stacji Metro Warszawskie Sp. z o.o. prowadzi nabór pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:
  • Wykonywanie funkcji nadzoru w ramach obowiązków i uprawnień Metra Warszawskiego Sp. z o.o. /wobec Wykonawcy działającego na zlecenie Metra, zgodnie z warunkami umowy;
  • Składanie Kierownikowi kontraktu nadzorującemu działalność inwestycyjną miesięcznych raportów z przebiegu prowadzonych prac;
  • Kontrola dokumentacji projektowej w zakresie zgodności z zamówieniem, ofertą ostateczną wykonawcy robót, specyfikacją techniczną wytycznymi do projektowania, kompletności i prawidłowości pod względem formalnym;
  • Koordynowanie uzgodnień dokumentacji projektowej ze służbami Metra Warszawskiego Sp. z o.o.;
  • Kontrolowanie zgodności realizowanych robót z dokumentacją projektową, umową, harmonogramem i ustalonymi terminami płatności;
  • Kontrolowanie jakości wykonanych robót;
  • Egzekwowanie usunięcia przez Wykonawcę stwierdzonych wad w wykonanych robotach;
  • Kontrola porządku na budowie i w jej otoczeniu;
  • Kontrola przestrzegania przez Wykonawcę robót, przepisów bhp;
  • Rozpatrywanie wniosków i roszczeń dotyczących szkód spowodowanych realizowanymi pracami budowlanymi;
  • Przygotowanie odbiorów wykonanych robót i odbiór robót od Wykonawcy wraz z dokumentacją niezbędną do użytkowania obiektów i urządzeń;
  • Rozliczanie nadzorowanych robót, wykonania umowy, przestrzeganie dyscypliny budżetowej oraz harmonogramu rzeczowo-finansowego Metra Warszawskiego Sp. z o.o.
  • Udział w realizacji robót: budowa i przebudowa sieci elektroenergetycznych na potrzeby obiektów podziemnych w warunkach wielkomiejskich. Wykonywanie instalacji elektroenergetycznych w obiektach podziemnych i naziemnych o charakterze przemysłowym i/lub użyteczności publicznej oraz instalacji sterowania urządzeniami energetycznymi i sanitarnymi.

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Uprawienia w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji, i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych.
  • Przynależność do Izby Inżynierów Budownictwa.
  • Minimum dwa lata pracy na stanowisku kierownika robót lub inspektora nadzoru.
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zdecydowanie w działaniu
  • Zaangażowanie w rozwiązywaniu problemów
  • Zdolność podejmowania decyzji pod presją czasu
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego oraz posiadanie prawa jazdy;
  • Obsługa komputera, znajomość środowiska Windows, wskazana obsługa MS Project.

Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Szkolenie i wdrożenie w zakresie wykonywanych obowiązków,
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • Miłą atmosferę pracy w stale rozwijającym się przedsiębiorstwie,
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych,
  • Bilet na wszystkie środki komunikacji miejskiej na 1 i 2 strefę.

Przed wysłaniem Aplikacji, prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi ochrony danych osobowych (pełna treść dostępna TUTAJ).

Poznaj

Poznaj stanowisko: Inspektor Nadzoru

Inspektor Nadzoru to osoba, która kontroluje zgodność realizowanego projektu budowlanego z obowiązującymi normami, jak również jakość robót i materiałów. Ogólnie rzecz ujmując - prowadzenie inwestycji jest trudne, dlatego dobrym wyjściem dla inwestora jest zatrudnienie specjalisty inspektora nadzoru, który będzie działał w jego imieniu. Do głównych obowiązków pracownika tego ...
Inspektor Nadzoru Praca Inspektor Nadzoru

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (818)
Wałbrzych (56)
Legnica (99)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (250)
Toruń (144)
Lubelskie:
Lublin (224)
Chełm (33)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (930)
Tarnów (61)
Nowy Sącz (60)
Mazowieckie:
Warszawa (2218)
Radom (169)
Płock (93)
Opolskie:
Opole (257)
Nysa (88)