Inspektor Nadzoru w branży elektrycznej

EPCM Executive Search

Kraków

2 dni temu

Międzynarodowa spółka developerska działająca w segmencie nieruchomości komercyjnych w oparciu o własne zasoby poszukuje Inspektora Nadzoru w branży elektrycznej. Firma zapewnia możliwości rozwoju, przyjazną atmosferę, dobry management i atrakcyjne wynagrodzenie.

Do nowo powstającej inwestycji - biurowiec klasy A, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:
  • Kierowanie oraz bieżący nadzór zgodności realizacji prac elektrycznych inwestycji z projektem i pozwoleniem na budowę,
  • Bieżący nadzór i kontrola pod względem jakościowym, ilościowym oraz finansowych nad robotami prowadzonymi przez Wykonawcę robót,
  • Weryfikacja i opiniowanie dokumentacji budowlanej, wykonawczej i powykonawczej,
  • Kontrola zaawansowania robót i potwierdzanie zaawansowania raportami,
  • Kontrola zgodności robót z obowiązującym harmonogramem budowy,
  • Przygotowywanie, dokonywanie i udział w odbiorach robót i instalacji elektrycznej oraz udział w odbiorze końcowym i ostatecznym,
  • Stosowanie procedur jakościowych,
  • Nadzorowanie inwestycji zgodnie z przepisami Prawa budowlanego i wymaganiami kontaktowymi,
  • Przygotowywanie niezbędnych raportów, dokumentacji technicznej,
  • Harmonogramowanie robót oraz nadzór nad terminowością ich realizacji,
  • Wycena zapytań ofertowych, w tym kosztorysowanie.
Wymagania:
  • Wieloletnie doświadczenie w nadzorowaniu robót elektrycznych,
  • Posiadanie odpowiednich uprawnień budowlanych do sprawowania funkcji Inspektora Nadzoru Robót Elektrycznych,
  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Bardzo dobra znajomość MS Office,
  • Praktyczna znajomość przepisów budowlanych i procedur związanych z inwestycjami budowlanymi.
Oferujemy:
  • Pełną wyzwań pasjonującą pracę po stronie developera,
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • Pakiet socjalny.
EPCM Executive Search:

EPCM to zespół konsultantów executive search prowadzących rekrutacje na kluczowe pozycje w wiodących firmach z branży budowlanej oraz nieruchomości. Koncentrujemy się na takich obszarach jak branża deweloperska, nieruchomości, budownictwo, projektowanie i architektura oraz usługi konsultingowe. Jesteśmy partnerem biznesowym dla wiodących organizacji na rynku. Budując relacje z Kandydatami, bazujące na otwartości i zaufaniu, rozpatrujemy potencjał każdej osoby zarówno pod kątem wszystkich prowadzonych rekrutacji oraz przyszłych potrzeb naszych Klientów.

Poznaj

EPCM to zespół konsultantów executive search prowadzących rekrutacje na kluczowe pozycje w wiodących firmach z branży budowlanej oraz nieruchomości. W swoim doświadczeniu mamy zrealizowane procesy rekrutacyjne na takie stanowiska jak CEO, Branch Director, Business Development Director, Development Director, Technical Director, Operations Director, Project Director, Development Manager, Project Manager, Facility Manager, Site Manager, Works Manager, Site Engineer, Senior Architect, Team Leader, Project Consultant, Senior Design Engineer, Senior Consultant, etc. Koncentrujemy się na takich obszarach jak branża deweloperska, nieruchomości, budownictwo, projektowanie i architektura oraz usługi konsultingowe. Prowadzimy rekrutacje na terenie całego kraju, a także mamy doświadczenie w rekrutacjach zagranicznych.
Poznaj stanowisko: Inspektor Nadzoru
Inspektor Nadzoru to osoba, która kontroluje zgodność realizowanego projektu budowlanego z obowiązującymi normami, jak również jakość robót i materiałów. Ogólnie rzecz ujmując - prowadzenie inwestycji jest trudne, dlatego dobrym wyjściem dla inwestora jest zatrudnienie specjalisty inspektora nadzoru, który będzie działał w jego imieniu. Do głównych obowiązków pracownika tego ...
Praca Inspektor Nadzoru