Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Inspektor ochrony danych osobowych Warszawa
Inspektor Ochrony Danych / Specjalista ds. archiwum i gruntów

Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa „Rakowiec”
Warszawa
specjalista mid / senior
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
673 dni temu

Ogłoszenie numer: 7096614, z dnia 2022-06-23

Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa „Rakowiec” ul. Pruszkowska 4d ,

02-118 Warszawa zatrudni:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Zapewnienie przestrzegania przepisów o ochronie danych osobowych, w szczególności przez:
    • sprawdzanie zgodności przetwarzania danych osobowych z przepisami o ochronie danych osobowych oraz opracowanie w tym zakresie sprawozdania dla administratora danych;
    • nadzorowanie, opracowanie i aktualizowanie dokumentacji;
    • zapewnianie zapoznania osób upoważnionych do przetwarzania danych osobowych z przepisami o ochronie danych osobowych;
    • przeprowadzanie szkoleń osób zatrudnionych i współpracujących w WSM „Rakowiec” z ochrony danych osobowych;
    • przeprowadzanie kontroli zasad przetwarzania danych osobowych w WSM „Rakowiec”;
    • sporządzanie sprawozdań sprawdzania zgodności przetwarzania danych osobowych z przepisami o ochronie danych osobowych;
    • nadzorowanie działań Spółdzielni w zakresie przestrzegania ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO);
  • prowadzenie archiwum;
  • prowadzenie korespondencji związanej z regulacją w zakresie spraw gruntowych.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: prawo, administracja, ochrona danych osobowych);
  • mile widziane ukończone studia podyplomowe z zakresu ochrony danych osobowych;
  • dobra znajomość przepisów z zakresu ochrony danych osobowych (w tym RODO),
  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z ochroną danych,
  • umiejętność interpretowania przepisów,
  • odpowiedzialność, rzetelność, dokładność, dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie.

Poznaj

Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa "Rakowiec" powstała w 1994 r. wskutek wyodrębnienia się z Warszawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej "Ochota". WSM "Rakowiec" położona jest w warszawskiej dzielnicy Ochota, pomiędzy ulicami: Żwirki i Wigury, Racławicką, Korotyńskiego, Pawińskiego i Księcia Trojdena.
Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa "Rakowiec" położona jest w malowniczej części warszawskiej Ochoty.
Dominuje zabudowa niska (4-piętrowa), zaś przestrzenie pomiędzy budynkami wypełnia piękna zieleń.
W centralnym punkcie z terenami Spółdzielni sąsiaduje park z małym stawem, terenami rekreacyjnym i urządzeniami sportowymi.
Świetną lokalizację Spółdzielni podkreśla dobra komunikacja zarówno z centrum Warszawy jak i innymi dzielnicami a także lotniskiem.
W użytkowaniu WSM "Rakowiec" znajdują się grunty o powierzchni 23,6 ha.

W majątku Spółdzielni znajdują się:
    63 budynki mieszkalne (4 668 lokale mieszkalne)
    84 lokale użytkowe + garaże
    Dom Kultury, Zakład Budowlano-Remontowy, Biuro Zarządu

Głównym kierunkiem działalności Spółdzielni, poza sprawami bieżącymi jest prowadzenie remontów w budynkach będących jej własnością.
Spółdzielnia prowadzi aktywną działalność społeczno-kulturalną w Domu Kultury "Rakowiec".