Instalator elektryk

AquaRD Sp. z o.o.

Białystok

89 dni temu

Jeśli interesujesz się elektryką, elektrotechniką czy automatyką chcesz wykorzystać wiedzę teoretyczną w praktyce zdobyć doświadczenie na stanowisku instalator - elektryk, chętnie Cię przeszkolimy, nauczymy i wdrożymy

Firma AquaRD rekrutuje na stanowisko:

Miejsce pracy: Białystok
Zadania na stanowisku:
  • montaż urządzeń, instalacji elektrycznej;
  • konfiguracja oprogramowania wewnętrznego urządzeń i systemów;
  • prowadzenie prac rozruchowych i pomiarowych;
  • wykonywanie prac serwisowo-eksploatacyjnych zgodnie z obowiązującymi procedurami i harmonogramem;
Mile widziane:
  • wykształcenie w zakresie elektryki, elektrotechniki lub pokrewne;
  • mile widziane uprawnienia SEP kat. E do 1 kV;
  • prawo jazdy kat. B;
  • gotowość do podróży służbowych.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i pogłębienia wiedzy z zakresu nowych technologii;
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole;
  • Ścieżkę kariery zawodowej;
  • Prywatną opiekę medyczną.
Poznaj stanowisko: Elektryk
Elektryk to osoba, która zajmuje się montażem, instalacją, konserwacją i naprawą instalacji elektrycznych. Do głównych obowiązków tego pracownika należą, m.in.: naprawy, diagnozowanie i instalowanie uszkodzeń elektrycznych oraz regulowanie parametrów ich pracy. A także wykonywanie przeglądów technicznych, konserwacji oraz napraw instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych, planowanie zakresu i ...
Praca Elektryk