Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Inżynier Automatyk

Bergman Engineering Sp. z o.o.

Warszawa

25 dni temu

Bergman Deutchland GmbH jako spółka Bergman Engineering należy do technologicznych przedsiębiorstw rozwojowych i rekrutacyjnych, działających na terenie Europy. Skupia swoje kompetencje w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym i energetycznym. We wszystkich obszarach swojego działania Bergman Deutchand GmbH koncentruje się na jednym priorytecie – oferowaniu swoim Klientom usług najwyższej jakości.

Dla naszego klienta, w związku z rozwojem firmy z branży inżynieryjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: IAW/EJ/0618
Zadania:
  • Koordynacja projektów inwestycyjnych w zakresie automatyki przemysłowej
  • Tworzenie dokumentacji projektowej - architektury automatyki, specyfikacji maszyn i urządzeń, opisów funkcjonalnych
  • Projektowanie systemów sterowania i systemów bezpieczeństwa
  • Programowanie sterowników PLC
  • Kontrola budowy szaf sterowniczych
  • Uruchomienia systemów sterowania w zakładach produkcyjnych branży spożywczej i farmacutycznej na terenie całej Polski
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (w zakresie automatyki/ robotyki, elektromechaniki, mechatroniki)
  • Kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu projektów  modernizacji, rozbudowy linii technologicznych, rurociągów
  • Doświadczenie w realizacji projektów dla branż: spożywczej, farmaceutycznej lub kosmetycznej
  • Umiejętności programowania sterowników PLC i tworzenia aplikacji na panele HMI i systemy SCADA
  • Umiejętności konfiguracji i diagnostyki sieci przemysłowych
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej, schematów elektrycznych
  • Mile widziana znajomość metodologii zarządzania projektem
  • Gotowość do pracy w biurze w Warszawie (Aleje Jerozolimskie) oraz w terenie
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Rozwój zawodowy poprzez pracę w nowoczesnym środowisku i możliwość realizacji własnych pomysłów
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z system premiowym
  • Bogaty pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie, karta sportowa, pakiety socjalne, premie świąteczne, dodatki urlopowe)
Wysyłając dokumenty aplikacyjne w odpowiedzi na powyższe ogłoszenie wyraża Pan / Pani zgodę na przetwarzanie Pana / Pani danych osobowych zawartych CV lub innych przekazanych nam danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chciałby Pan / Pani otrzymywać od Bergman Engineering Sp. z o.o. w przyszłości inne oferty pracy, prosimy o umieszczenie w CV następującej zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bergman Engineering Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Petrażyckiego 57 (KRS: 394281) moich danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji”.

Poznaj stanowisko: Automatyk

Automatyk - kreator pracy inżynierskiej. Do jego głównych obowiązków należy: projektowanie oprogramowania maszyn, nadzór nad maszynami przemysłowymi, opiniowanie projektów z zakresu układów automatyki oraz uczestnictwo w ich odbiorze i uruchamianiu. Automatyk pracuje w stałych godzinach pracy. Jego praca wiąże się z wyjazdami służbowymi do krajowych i zagranicznych zakładów ...
Automatyk Praca Automatyk

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (816)
Wałbrzych (51)
Legnica (128)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (269)
Toruń (143)
Lubelskie:
Lublin (273)
Chełm (51)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (986)
Tarnów (84)
Nowy Sącz (74)
Mazowieckie:
Warszawa (2302)
Radom (174)
Płock (95)
Opolskie:
Opole (235)
Nysa (71)