Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Inżynier Automatyk

Horyzont Doradztwo Personalne

Bielsko-Biała

867 dni temu

Naszym Klientem jest prężnie działająca międzynarodowa firma produkcyjna z branży motoryzacyjnej z siedzibą w Bielsku-Białej. W związku z intensywnym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalista ds. Automatyki Przemysłowej.

Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Nr Ref.: 3270

Zadania:
  • analiza i modyfikacja programów PLC, administracja bazą danych i język SQL,
  • ulepszanie procesu i standaryzacja najlepszych rozwiązań na linii produkcyjnej,
  • współpraca w zakresie programowania numerycznego zabiegów obróbkowych,
  • współpraca z inżynierami procesu,
  • formułowanie złożeń technicznych dla zmian oprogramowania, wykonywanie kopii zapasowych oprogramowania,
  • minimalizacja czasu operacji i zabiegów,
  • opracowywanie dokumentacji procesu I prowadzenie dokumentacji związanej z dokonywanymi naprawami i przeglądami.
Wymagania:
  • wyższe wykształcenie techniczne (np. automatyka, robotyka, elektronika),
  • min.1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku pracy w zakładzie produkcyjnym (mile widziana branża automotive),
  • dobra znajomość sterowników PLC Siemens, mile widziana znajomość sterowników markiAllen-Bradley,
  • znajomość baz danych SQL,
  • mile widziana znajomość procesów obróbczych CNC,
  • kreatywność,
  • komunikatywny język angielski.
Oferujemy:
  • pracę w prężenie rozwijającej się firmie z kapitałem międzynarodowym,
  • stabilność zatrudnienia,
  • kontakt z nowoczesnymi technologami,
  • możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji w międzynarodowej korporacji,
  • rozbudowany system szkoleń,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji.

Posiadamy certyfikat na prowadzenie działalności w zakresie agencji zatrudnienia - wpis pod numerem 14300.

Horyzont Doradztwo Personalne Sp. z o.o.
ul. Zwycięstwa 16/18/16
44-100 Gliwice
tel 032 775 57 12
www.horyzont.pl

Poznaj

Horyzont Doradztwo Personalne od 1997 roku działa na polskim rynku, w zakresie szeroko pojętego zarządzania zasobami ludzkimi. Domeną naszej działalności jest rekrutacja pracowników - kadry menadżerskiej, inżynierskiej i specjalistycznej. Od roku 2015 w projektach rekrutacyjnych regularnie i z powodzeniem stosujemy autorską Metodę Dopasowania do Stanowiska, której skuteczność doceniają nasi Klienci. Od września 2016 roku przyjęliśmy nową formę prawną i funkcjonujemy jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Poznaj stanowisko: Automatyk

Automatyk - kreator pracy inżynierskiej. Do jego głównych obowiązków należy: projektowanie oprogramowania maszyn, nadzór nad maszynami przemysłowymi, opiniowanie projektów z zakresu układów automatyki oraz uczestnictwo w ich odbiorze i uruchamianiu. Automatyk pracuje w stałych godzinach pracy. Jego praca wiąże się z wyjazdami służbowymi do krajowych i zagranicznych zakładów ...
Automatyk Praca Automatyk

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (690)
Wałbrzych (46)
Legnica (58)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (168)
Toruń (100)
Lubelskie:
Lublin (112)
Chełm (22)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (804)
Tarnów (39)
Nowy Sącz (36)
Mazowieckie:
Warszawa (1825)
Radom (73)
Płock (40)
Opolskie:
Opole (117)
Nysa (21)