Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Inżynier budownictwa

Biuro Wdrożeniowo Projektowe SABEL Roman Sabat

Wrocław

4 dni temu

Ogłoszenie numer: 2043538, z dnia 2018-08-10

Firma zajmuje się infrastrukturą transportu - automatyką sterowania.
Oferuje wdrożenia aplikacji urządzeń bezpieczeństwa ruchu kolejowo-drogowego, projekty budowlane i technologiczne, wykonywanie specjalistycznych robót w zakresie przesyłowych i rozdzielczych obiektów liniowych elektroenergetycznych i telekomunikacyjnych, wykonywanie instalacji elektrycznych i sygnalizacyjnych z montażem oraz uruchomieniem aparatury łączności i sterowania.

Firma SABEL od 2013 roku jest również producentem rur osłonowych z tworzyw sztucznych.

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

  • nadzór nad budową,
  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP na budowie,
  • sporządzanie zamówień materiałowych,
  • stały kontakt z dostawcami i podwykonawcami,
  • analiza dokumentacji technicznej przeznaczonej do realizacji,
  • prowadzenie dokumentacji budowy, przygotowanie dokumentacji do odbiorów,
  • sporządzanie raportów, harmonogramów postępu robót,
  • wsparcie techniczne i merytoryczne dla kierownika budowy/robót.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne na kierunku budownictwo,
  • umiejętność wykonywania obmiarów,
  • znajomość przepisów BHP,
  • dobra znajomości pakietu Microsoft Office,
  • odpowiedzialności i dokładności,
  • motywacji do poszerzania wiedzy i zdobywania doświadczenia,
  • gotowość do podróży służbowych oraz pracy w delegacji,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • pracę na pełny etat,
  • stabilne warunki formalno-prawne w ramach umowy o pracę,
  • ciekawą pracę w doświadczonym zespole,
  • możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji (zdobycia uprawnień budowlanych),
  • pakiet socjalny.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku"APLIKUJ TERAZ".

Poznaj stanowisko: Inżynier Budowy

Specjalista Inżynier budowy to osoba, która planuje i projektuje obiekty budowlane, opracowuje technologię budowy, kontroluje i nadzoruje kolejne etapy budowy, kieruje budową obiektów budowlanych oraz bada i udoskonala konstrukcje całych budynków, albo ich fragmentów. Ze względu na różnorodność obiektów budowlanych istnieje szereg specjalności w tym zawodzie, np.: budowa mostów, ...
Inżynier Budowy Praca Inżynier Budowy

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Biuro Wdrożeniowo Projektowe SABEL Roman Sabat.