Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Inżynier budowy ds. gwarancji i reklamacji

P.W. MAGROPOL Sp. z o.o.

Wrocław

30 dni temu

Ogłoszenie numer: 2549232, z dnia 2019-07-23

Od ponad 20 lat działamy na europejskim rynku budowlanym: - w Niemczech jako partner niemieckich koncernów budowlanych, - w Polsce jako generalny wykonawca lub kompleksowy podwykonawca. Pozwalają na to wiedza i międzynarodowe doświadczenie naszej kadry inżynieryjno-technicznej, a także znajomość najnowszych światowych technologii i rozwiązań technicznych.

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

Inżynier budowy ds. gwarancji i reklamacji  będzie odpowiedzialny za obsługę gwarancyjno-reklamacyjną dotyczącą mieszkań i lokali oddanych po zakończeniu ich realizacji.

Do podstawowych obowiazków pracownika będzie należało m.in.:

  • kontakty z właścicielami mieszkań i lokali,
  • wizyty reklamacyjne,
  • prowadzenie ewidencji zgłoszeń usterkowych i dopilnowywanie terminów napraw,
  • tworzenie protokołów i prowadzenie dokumentacji dotyczącej realizowanych reklamacji,
  • organizacja procesu usuwania zgłaszanych usterek i wad,
  • prowadzenie korespondencji z inwestorem oraz firmami podwykonawczymi,
  • czynne uczestnictwo w przeglądach gwarancyjnych,
  • wsparcie kierownika budowy w bieżących pracach na budowie;

Wymagania

  • wykształcenie budowlane (minimum średnie),
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku lub w administracji nieruchomościami i obsłudze klienta,
  • prawo jazdy kat. B
  • zdolności negocjacyjne i umiejętność rozwiązywania problemów,
  • dyspozycyjność,
  • samodzielność i dobra organizacja pracy,

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • samochód służbowy,
  • komputer, telefon,
  • możliwość awansu zawodowego,

Poznaj

Poznaj stanowisko: Inżynier Budowy

Specjalista Inżynier budowy to osoba, która planuje i projektuje obiekty budowlane, opracowuje technologię budowy, kontroluje i nadzoruje kolejne etapy budowy, kieruje budową obiektów budowlanych oraz bada i udoskonala konstrukcje całych budynków, albo ich fragmentów. Ze względu na różnorodność obiektów budowlanych istnieje szereg specjalności w tym zawodzie, np.: budowa mostów, ...
Inżynier Budowy Praca Inżynier Budowy

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (648)
Wałbrzych (58)
Legnica (123)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (232)
Toruń (142)
Lubelskie:
Lublin (243)
Chełm (34)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (811)
Tarnów (93)
Nowy Sącz (87)
Mazowieckie:
Warszawa (1978)
Radom (178)
Płock (65)
Opolskie:
Opole (230)
Nysa (61)