Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Inżynier Budowy / Kierownik Robót Sanitarnych

MONTEX INSTALACJE SP. Z O.O.

Wrocław

10 dni temu

Ogłoszenie numer: 2173735, z dnia 2018-11-09

Firma zajmująca się wykonywaniem instalacji sanitarnych, grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

  • Kontraktowanie i nadzorowanie prac podwykonawców
  • Koordynacja prac z innymi wykonawcami i kierownictwem budowy
  • Zamawianie materiałów
  • Realizacja inwestycji zgodnie z harmonogramem rzeczowym i finansowym
  • Nadzorowanie jakości i terminowości prac

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe inżynieria środowiska
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Rzetelność, sumienność, dyspozycyjność
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Praca na umowę o pracę lub kontrakt
  • Praca w młodym i dynamicznym zespole
  • Atrakcyjny system premiowy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Kierownik Budowy

Kierownik budowy jest to osoba czuwająca nad prawidłowym procesem realizacji budowy lub robót budowlanych. Pracownik ten reprezentuje wykonawcę. Podstawowe obowiązki kierownika budowy wymienione są w art. 22 PB, natomiast art. 23 PB określa jego prawa. Do podstawowych obowiązków kierownika budowy należy, m.in.: kontrola i nadzór nad prawidłową realizacją robót budowlanych (np. roboty ziemnie, ciesielskie, ...
Kierownik Budowy Praca Kierownik Budowy

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest MONTEX INSTALACJE SP. Z O.O..