Inżynier Budowy / Kontraktu

Centrum Informatyki "ZETO" S.A.

Białystok

6 dni temu

Miejsce pracy: Białystok
Nr ref.: DT/2020/12

Jesteśmy firmą teleinformatyczną z ponad 50 letnim doświadczeniem. Poszukujemy pracowników do pionu technologii budynkowych.

Zakres obowiązków:
  • nadzór nad realizacją kontraktu w zakresie instalacji teletechnicznych i elektrycznych na placu budowy
  • nadzór nad pracą podwykonawców
  • współpraca z firmami wykonawczymi, koordynacja międzybranżowa
  • kontrolowanie postępu i jakości prac zgodnie z postanowieniami kontraktu, dokumentacją projektową, harmonogramem i przepisami BHPokresowe raportowanie do Dyrekcji o realizacji kontraktu
Wymagania:
  • wykształcenie techniczne - elektryczne, elektroniczne lub pokrewne
  • umiejętność analizy dokumentów technicznych, projektów
  • znajomość programu AutoCad, NORMA
  • samodzielność i odpowiedzialność
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do pracy w terenie, na wyjazdach w delegacji
  • bardzo dobra organizacja czasu i pracy
Mile widziane:
  • uprawnienia budowlane do kierowania pracami elektrycznymi lub telekomunikacyjnymi
  • uprawnienia SEP z zakresu do 1 kV
  • inne autoryzacje z zakresu systemów teletechnicznych
W zamian firma oferuje:
  • stabilne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z wydajnością pracy
  • pracę w zgranym zespole pracowników, przyjazna atmosfera w pracy
  • możliwość dalszego podnoszenia kwalifikacji
  • umowę o pracę
  • bogaty pakiet socjalny:
    • dofinansowania socjalne (np. Karta Multisport)
    • dopłaty do wypoczynku pracowników
    • imprezy integracyjne
    • świąteczne karty upominkowe
Poznaj stanowisko: Inżynier Budowy
Specjalista Inżynier budowy to osoba, która planuje i projektuje obiekty budowlane, opracowuje technologię budowy, kontroluje i nadzoruje kolejne etapy budowy, kieruje budową obiektów budowlanych oraz bada i udoskonala konstrukcje całych budynków, albo ich fragmentów. Ze względu na różnorodność obiektów budowlanych istnieje szereg specjalności w tym zawodzie, np.: budowa mostów, ...
Praca Inżynier Budowy