Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Inżynier Budowy (m/k)

Strabag sp. z o .o.

Poznań

79 dni temu

Sukces zależy od pracy zespołowej!

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i branże budownictwa.

Zostań częścią naszego zespołu!

Do realizacji projektu w woj. wielkopolskim poszukujemy osoby na stanowisko

(Nr Ref.: PL-2018-123709)

Zadania:

  • przygotowywanie dokumentów budowy
  • bieżąca analiza postępu robót oraz kosztów budowy
  • sporządzanie harmonogramów
  • tworzenie raportów tygodniowych i miesięcznych
  • wykonywanie kalkulacji roboczej
  • przygotowywanie materiałów odbiorowych
  • obsługa bieżących potrzeb budowy

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne w specjalności drogowej
  • miejsce zamieszkania woj. wielkopolskie (mile widziane Konin, Strzałkowo, Września)
  • znajomość obsługi MS Office (w tym Excel), AutoCad, MS Project
  • dokładność, odpowiedzialność, terminowość
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • komunikatywność
  • umiejętność pracy w zespole, zdolności organizacyjne
  • dyspozycyjność (prawo jazdy kat. B)

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • szeroką ofertę szkoleń
  • prywatną opiekę medyczną
  • możliwości rozwoju w międzynarodowym środowisku pracy

Prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego przez formularz aplikacyjny on-line na www.strabag.pl w zakładce ”kariera” (opcja aplikowania na konkretną ofertę pracy!).

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

Poznaj stanowisko: Inżynier Budowy

Specjalista Inżynier budowy to osoba, która planuje i projektuje obiekty budowlane, opracowuje technologię budowy, kontroluje i nadzoruje kolejne etapy budowy, kieruje budową obiektów budowlanych oraz bada i udoskonala konstrukcje całych budynków, albo ich fragmentów. Ze względu na różnorodność obiektów budowlanych istnieje szereg specjalności w tym zawodzie, np.: budowa mostów, ...
Inżynier Budowy Praca Inżynier Budowy

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (714)
Wałbrzych (45)
Legnica (65)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (152)
Toruń (75)
Lubelskie:
Lublin (118)
Chełm (16)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (904)
Tarnów (31)
Nowy Sącz (38)
Mazowieckie:
Warszawa (1888)
Radom (63)
Płock (40)
Opolskie:
Opole (128)
Nysa (22)