Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Inżynier Budowy w Dziale Technicznym (branża drogowa lub mostowa)

Mosty Łódź S.A.

Kamienna Góra

30 dni temu

Generalny Wykonawca - konsorcjum spółek budowlanych specjalizująca się w generalnym wykonawstwie robót drogowych, drogowo - inżynieryjnych, obiektów inżynierskich, przemysłowych oraz użyteczności publicznej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kamienna Góra

Kontrakt
: Zaprojektowanie i wybudowanie drogi S3 Legnica (A4) – Lubawka, Zadanie IV – od węzła Kamienna Góra Północ

Zakres zadań:
  • Przygotowanie obmiarów do rozliczeń podwykonawców;
  • Przygotowanie niezbędnych dokumentów technicznych związanych z prowadzeniem kontraktu w zakresie robót drogowych lub mostowych;
  • Przygotowanie dokumentacji powykonawczej;
  • Przygotowanie dokumentów do sprzedaży i odbioru robót budowlanych
  • Ścisła współpraca z kierownictwem budowy
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w pracy na projektach mostowych lub drogowych
  • Znajomość Excela na poziomie średniozaawansowanym,
  • Znajomość pakietu MS Office, Outlook oraz AutoCAD,
  • Odpowiedzialność, dyspozycyjność i wysoka motywacja do pracy,
  • Bardzo dobra organizacja pracy i systematyczność
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Perspektywa zdobycia szerokiego doświadczenia zawodowego,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa),
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Pracę w firmie dbającej o bezpieczeństwo pracy.

Poznaj

Tak. Nazywamy się Mosty Łódź S.A.
Nie. Budujemy nie tylko mosty, choć na tym znamy się doskonale. Dziś otwieramy się
na nowe wyzwania. Działamy w obszarze budownictwa infrastrukturalnego, kubaturowego
i prywatnego.

Wiemy jak ważna jest jakość i elastyczność, dlatego pracujemy z najlepszymi podwykonawcami,
zatrudniamy wykwalifikowanych inżynierów, dysponujemy dobrej jakości sprzętem. Jesteśmy
gotowi w krótkim czasie rozpocząć niemal każdą inwestycję… bo znamy się na tym co robimy.
Mamy lata doświadczeń we współpracy z inwestorami publicznymi jak i prywatnymi.
Dysponujemy zasobami, które pozwalają nam pracować w systemie zaprojektuj-wybuduj.
Zatrudniamy ponad 350 osób w dwóch oddziałach - Łódź oraz Rzeszów. Spółka to także
Pracownia Projektowa, Laboratorium oraz Zakład Głębokiego Fundamentowania.

Podejmiemy z Tobą każde wyzwanie.
Zapraszamy do współpracy.

Poznaj stanowisko: Inżynier Budowy
Specjalista Inżynier budowy to osoba, która planuje i projektuje obiekty budowlane, opracowuje technologię budowy, kontroluje i nadzoruje kolejne etapy budowy, kieruje budową obiektów budowlanych oraz bada i udoskonala konstrukcje całych budynków, albo ich fragmentów. Ze względu na różnorodność obiektów budowlanych istnieje szereg specjalności w tym zawodzie, np.: budowa mostów, ...
Praca Inżynier Budowy