Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Inżynier Budowy

EPCM Executive Search

Warszawa

9 dni temu

Międzynarodowa spółka działająca w segmencie nieruchomości komercyjnych w oparciu o własne zasoby poszukuje Inżyniera Budowy. Idealny/a kandydat/ ka będzie posiadać możliwość współtworzenia struktury międzynarodowego developera w Polsce.

Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • Bieżąca analiza postępu robót
  • Nadzorowanie i koordynacja robót budowlanych
  • Tworzenie harmonogramów oraz prowadzenie dokumentacji budowy
  • Współpraca z Kierownikiem Budowy w zakresie nadzoru oraz organizacji nad pracami budowlanymi
  • Kontrola oraz przestrzeganie przepisów BHP na budowie
  • Nadzorowanie pracy robotników pod kątem zgodności z projektem oraz przestrzeganiem jakości wykonywanej pracy
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe z obszaru budownictwa
  • Doświadczenie przy inwestycjach biurowych
  • Umiejętność czytania projektu budowlanego
  • Znajomość programu AutoCAD
  • Posiadanie uprawnień budowlanych
  • Znajomość przepisów prawa budowlanego
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Rozwój w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Narzędzia niezbędne do pracy

Poznaj

EPCM to zespół konsultantów executive search prowadzących rekrutacje na kluczowe pozycje w wiodących firmach z branży budowlanej oraz nieruchomości. W swoim doświadczeniu mamy zrealizowane procesy rekrutacyjne na takie stanowiska jak CEO, Branch Director, Business Development Director, Development Director, Technical Director, Operations Director, Project Director, Development Manager, Project Manager, Facility Manager, Site Manager, Works Manager, Site Engineer, Senior Architect, Team Leader, Project Consultant, Senior Design Engineer, Senior Consultant, etc. Koncentrujemy się na takich obszarach jak branża deweloperska, nieruchomości, budownictwo, projektowanie i architektura oraz usługi konsultingowe. Prowadzimy rekrutacje na terenie całego kraju, a także mamy doświadczenie w rekrutacjach zagranicznych.

Poznaj stanowisko: Inżynier Budowy

Specjalista Inżynier budowy to osoba, która planuje i projektuje obiekty budowlane, opracowuje technologię budowy, kontroluje i nadzoruje kolejne etapy budowy, kieruje budową obiektów budowlanych oraz bada i udoskonala konstrukcje całych budynków, albo ich fragmentów. Ze względu na różnorodność obiektów budowlanych istnieje szereg specjalności w tym zawodzie, np.: budowa mostów, ...
Inżynier Budowy Praca Inżynier Budowy

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (630)
Wałbrzych (60)
Legnica (113)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (228)
Toruń (142)
Lubelskie:
Lublin (232)
Chełm (32)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (805)
Tarnów (96)
Nowy Sącz (85)
Mazowieckie:
Warszawa (1980)
Radom (176)
Płock (62)
Opolskie:
Opole (237)
Nysa (61)