Inżynier budowy
EPCM Executive Search
Łódź
specjalista (mid)
umowa o pracę / kontrakt B2B
rekrutacja online
1 dzień temu

Możesz dołączyć do nowej spółki GW na dużą inwestycję realizowaną dla międzynarodowego inwestora i podlegać pod Zarząd bardzo dobrze znający branżę i proces budowlany. Firmę wyróżnia zgrany zespół ludzi, którzy zdobyli doświadczenie na najtrudniejszych inwestycjach budowlanych. Jesteśmy na początkowym etapie rozwoju, dlatego możliwości rozwoju są większe niż w ukształtowanych spółkach. Pracujemy według sprawdzonych standardów i wyłącznie dla wybranych inwestorów.

Miejsce pracy: Łódź
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Nadzór i koordynowanie robót budowlanych
  • Kontrola oraz prowadzenie rozliczeń podwykonawców i dokumentacji budowy
  • Zamawianie potrzebnych materiałów i sprzętu zgodnie z harmonogramem
  • Współpraca z Kier. Budowy/Kier. Kontraktu
  • Bezpośredni kontakt z Nadzorem Klienta
  • Uczestniczenie w odbiorach z inspektorami
  • Realizacja procesu budowlanego zgodnie z przepisami BHP
OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:
  • Wykształcenia wyższego kierunkowego (min, inżynierskie)
  • Obsługi komputera, MS Office, AutoCad
  • Odpowiedzialność i zaangażowania oraz silnej motywacji do pracy
  • Samodzielności, dyspozycyjności, asertywności, otwartości i dążenia do wyznaczonego celu
  • Doświadczenie w branży budowlanej po stronie Generalnego Wykonawcy
  • lub Podwykonawcy przy budowie hal przemysłowych (produkcyjnych, magazynowych) wraz z infrastrukturą zewnętrzną - mile widziane
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomości języka obcego będzie dodatkowym atutem
OFERUJEMY:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet świadczeń socjalnych
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę lub kontrakt w rozwijającej się organizacji
  • Możliwość poszerzania doświadczenia we współpracy z zespołem specjalistów i ekspertów, zapewniającego gwarancję zawodowego i osobistego rozwoju
  • Możliwość budowania pozycji zawodowej w firmie o dużym potencjale
  • Szkolenia w zakresie kompetencji technicznych i rozwoju osobistego
  • Szkolenia językowe
  • Komputer, telefon

EPCM Executive Search:

EPCM to zespół konsultantów executive search prowadzących rekrutacje na kluczowe pozycje w wiodących firmach z branży budowlanej oraz nieruchomości. Koncentrujemy się na takich obszarach jak branża deweloperska, nieruchomości, budownictwo, projektowanie i architektura oraz usługi konsultingowe.

Poznaj

EPCM to zespół konsultantów executive search prowadzących rekrutacje na kluczowe pozycje w wiodących firmach z branży budowlanej oraz nieruchomości. W swoim doświadczeniu mamy zrealizowane procesy rekrutacyjne na takie stanowiska jak CEO, Branch Director, Business Development Director, Development Director, Technical Director, Operations Director, Project Director, Development Manager, Project Manager, Facility Manager, Site Manager, Works Manager, Site Engineer, Senior Architect, Team Leader, Project Consultant, Senior Design Engineer, Senior Consultant, etc. Koncentrujemy się na takich obszarach jak branża deweloperska, nieruchomości, budownictwo, projektowanie i architektura oraz usługi konsultingowe. Prowadzimy rekrutacje na terenie całego kraju, a także mamy doświadczenie w rekrutacjach zagranicznych.