Najnowsze oferty pracy

  • Inżynier ds. chmurowych i devops

    PKO Bank Polski   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    17 godz.
    Na co dzień w naszym zespole: realizujemy zadania związanych z rozwojem Centralnego Systemu Informatycznego Banku w zakresie modułów systemu rozwijanego w technologii, .Net oraz chmurowych GCP, wspieramy realizację zmian w systemie centralnym w zakresie wykorzystania usług chmurowych,...
Zobacz więcej ofert pracy

Inżynier DevOps Cloud

Bank Pocztowy S.A.
Opole
specjalista mid / senior
pełny etat
umowa o pracę / kontrakt B2B
praca zdalna
477 dni temu
Miejsce pracy: Opole
Twój zakres obowiązków:
  • zarządzanie i monitoring środowisk chmurowych dla całej organizacji (landing-zones dla Azure lub/i AWS)
  • wsparcie w projektowaniu, optymalizacji (kosztowa i jakościowa), doborze rozwiązań oraz technologii przy uruchamianiu rozwiązań / migracji do chmur
  • wsparcie wdrożeń aplikacji w środowiskach deweloperskich, testowych, produkcyjnych na środowiskach chmurowych organizacji
  • współpraca z architektami korporacyjnymi / developerami / inż. chmurowymi, uzgadnianie rozwiązań i rozwiązywanie problemów
  • automatyzacja czynności i procesów realizowanych w środowiskach chmurowych banku
  • opracowywanie dokumentacji technicznej dostarczanych rozwiązań
Nasze wymagania:
  • min. 2-letnie doświadczenia w dostarczaniu rozwiązań w otoczeniu zaawansowanej architektury IT
  • praktyczna znajomość usług dostępnych w chmurach publicznych
  • znajomość narzędzi do automatyzacji (Terraform / Ansible)
  • znajomość narzędzi CI/CD (Git, Azure DevOps itp)
  • umiejętność programowania w językach skryptowych: Bash / PowerShell / Python itp.
  • doświadczenia w projektach z obszaru technologii chmur publicznych
  • umiejętność współpracy z ludźmi z różnych szczebli w organizacji
Mile widziane:
  • certyfikaty potwierdzające posiadane umiejętności
To oferujemy:
  • realizację ciekawych projektów i dostęp do nowoczesnych technologii
  • współpracę w ramach umowy o pracę lub kontraktu b2b w instytucji finansowej z przyjaznym środowiskiem pracy
  • równowagę pomiędzy pracą a życiem prywatnym
  • pracę hybrydową w naszym biurze w Warszawie lub w pełni zdalną
  • bogaty pakiet benefitów przy umowie o pracę

Bank Pocztowy świadczy bezpieczne i proste usługi finansowe w placówkach własnej sieci, a także w Urzędach Pocztowych na terenie całego kraju. Specjalizujemy się w najprostszych produktach bankowych oferowanych w polskich złotych dla Klientów detalicznych, a także Klientów instytucjonalnych. Prowadzimy również działalność w segmencie rozliczeniowym i skarbowym.

Kluczowa jest dla nas atmosfera pracy, sprzyjająca rozwijaniu nowych inicjatyw i poszerzaniu wiedzy. Jesteśmy nastawieni na osiągnięcie celów biznesowych, które są dla nas najważniejsze. Wierzymy, że dobry zespół zrealizuje nawet najbardziej wymagające projekty. Możesz się o tym przekonać, gdy dołączysz do naszej firmy.

Poznaj