Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Inżynier Konstruktor

Horyzont Doradztwo Personalne

Bielsko-Biała

103 dni temu

Nasz Klient to duża korporacja samochodowa z prawie 100-letnią historią.

Aż 75 % pojazdów na świecie wyposażonych jest w co najmniej jeden komponent zaprojektowany i wykonany przez zatrudnionych tam pracowników.

W związku z ideą zastąpienia stali produktami z nowego tworzywa sztucznego i wdrożeniem ich do produkcji seryjnej, powstaje w Bielsku nowoczesne centrum wtrysku.

Zatrudnienie znajdzie tam kilkudziesięciu inżynierów z różnych obszarów. Około 30 z nich to konstruktorzy, których zadaniem będzie zaprojektowanie od początku elementów wyposażenia samochodu w nowej technologii, która jak się przewiduje już za parę lat stanie się standardem w branży i poza nią.

Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Nr Ref.: 3550/2017/PR

Zadania:
  • tworzenie nowych rozwiązań,
  • wykonywanie rysunków komponentów w programach Catia, i/lub NX,
  • twórcze rozwijanie produktów.
Wymagania:
  • wykształcenie inżynierskie lub jego uzupełnienie,
  • sprawne komunikowanie się w języku angielskim,
  • wiedza na temat zasad wymiarowania i tolerowania wg ISO i GD&T
  • kreatywność, pomysłowość.
Oferujemy:
  • pracę w rozwijającej się firmie z kapitałem międzynarodowym,
  • stabilność zatrudnienia,
  • uczestnictwo w innowacyjnym przedsięwzięciu realizowanym w Polsce,
  • możliwość odbycia 3 do 6-miesięcznego szkolenia w niemieckim biurze konstrukcyjnym,
  • szkolenia, w tym kursy językowe,
  • pakiet socjalny (m.in. ubezpieczenie na życie, opieka medyczna).

Posiadamy certyfikat na prowadzenie działalności w zakresie agencji zatrudnienia - wpis pod numerem 14300.

Horyzont Doradztwo Personalne Sp. z o.o.
ul. Zwycięstwa 16/18/16
44-100 Gliwice
tel 032 775 57 12
www.horyzont.pl

Poznaj

Horyzont Doradztwo Personalne od 1997 roku działa na polskim rynku, w zakresie szeroko pojętego zarządzania zasobami ludzkimi. Domeną naszej działalności jest rekrutacja pracowników - kadry menadżerskiej, inżynierskiej i specjalistycznej. Od roku 2015 w projektach rekrutacyjnych regularnie i z powodzeniem stosujemy autorską Metodę Dopasowania do Stanowiska, której skuteczność doceniają nasi Klienci. Od września 2016 roku przyjęliśmy nową formę prawną i funkcjonujemy jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Poznaj stanowisko: Konstruktor

Konstruktor to pracownik zaangażowany w działania na każdym etapie prac konstrukcyjnych, dotyczących danego projektu. Jego praca rozpoczyna się od zaprojektowania konstrukcji, wraz z przygotowaniem adekwatnych rysunków technicznych i dokumentacji, zawierającej wycenę poszczególnych elementów. Kolejnym etapem jest stworzenie prototypu lub prototypów, które następnie poddawane są testom, które ...
Konstruktor Praca Konstruktor