Inżynier Robót Sanitarnych / Inżynier Budowy

NES Global Talent

Poznań

41 dni temu

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Dla Naszego Klienta, dużej firmy instalacyjnej, specjalizującej się w budownictwie kubaturowym oraz przemysłowym, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

  • koordynacja prac na budowie oraz kontrola terminowości i jakości robót
  • sporządzanie kosztorysów oraz przedmiarów robót w specjalności instalacji sanitarnych dla budownictwa kubaturowego i przemysłowego
  • przygotowywanie niezbędnych raportów

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • doświadczenie zawodowe min. 2 lata w branży instalacji elektrycznych
  • solidność i zaangażowanie w pracy
  • doświadczenie w sporządzaniu kosztorysów,
  • mile widziane doświadczenie w programie Norma Pro

Oferujemy:

  • zatrudnienie w formie umowy o pracę na poziomie 6000-7000 brutto PLN
  • wynagrodzenie na poziomie
  • pakiety świadczeń socjalnych
  • przyjazną atmosferę pracy

Poznaj