Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Inżynier Rozwoju Dostawców - SQE

ANTAL SP. Z O.O.

Warszawa

12 dni temu

Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.
Zespół Antal SSC & BPO dedykowany jest procesom rekrutacji w centrach usług wspólnych oraz kompetencji technicznych lub menedżerskich, jak i projekty wolumenowe, polegające na budowaniu nowej struktury lub nowego zespołu w bardzo krótkim czasie. W skład dywizji Antal SSC & BPO wchodzą podzespoły specjalizujące się w rekrutacji na stanowiska: Finance & Accountancy, Banking Operations, Payroll/HR, Legal Operations, Customer Service / IT Helpdesk, Purchasing, Supply Chain.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji produkcyjnej która ulokowana jest w Warszawy oraz w okolicach Warszawy, poszukujemy obecnie:

Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • Kompleksowa obsługa Dostawców pod względem zapewnienia jakości,
  • Rozwiązywanie problemów i analiza przyczyn źródłowych u dostawców i klientów w celu wyeliminowania wszelkich dysproporcji,
  • Zapewnianie jakości komponentów w standardach automotive,
  • Efektywna obsługa reklamacji Dostawców,
  • Ocena i zatwierdzanie działań korygujących proponowanych przez dostawców,
  • Planowanie i przeprowadzanie audytów u dostawców
  • Ocena i zatwierdzanie dokumentacji PPAP dostawców,
  • Przygotowywanie procedur dotyczących dostawców,
  • Udział w projektach w tym wsparcie przy zatwierdzaniu prototypów,
  • Współpraca z działem zakupów przy kwalifikacji i ocenie Dostawców pod względem technicznym i jakościowym
  • Współpraca z inżynierami procesu przy problemach spowodowanych słabą jakością komponentów.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne - mile widziane kierunki związane z zarządzaniem jakością,
  • Min. 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość standardów jakościowych przemysłu motoryzacyjnego,
  • Otwartość na wyjazdy służbowe,
  • Analityczne podejście do rozwiązywania problemów.
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji zawodowych,
  • Stabilne warunki zatrudnienia w intensywnie rozwijającej się organizacji,
  • System benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, kafeteryjny program pracowniczy, świadczenia socjalne itp.)
  • Przyjazną atmosferę w pracy - w firmie zorientowanej na pracownika.

Jeśli jesteś zainteresowany podjęciem tak ciekawej roli w nowym zakładzie produkcyjnym, aplikuj!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez administratora danych Antal Spółkę z ograniczona odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu (adres: ul. Gwiaździsta 66, 53 – 413 Wrocław), agencje zatrudnienia ujawniona w rejestrze Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 496, w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców – zgodnie z ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz.883 z późn. zm.) Mam świadomość, iż podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz ze posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwości ich poprawiania, zmieniania oraz mody kowania - zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, zgoda może być odwołana w każdym czasie.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Systemów Zarządzania Jakością

Specjalista do spraw systemów zarządzania jakością jest osobą wykwalifikowaną w zakresie systemów zarządzania jakością takich jak ogólnie stosowany standard ISO, i zajmującą się wdrażaniem i nadzorowaniem funkcjonowania tychże systemów w firmie lub instytucji celem zapewnienia maksymalnej wydajności prowadzonej przez nią działalności. Specjalista nadzoruje działania związane ze stosowaniem systemów ...
Specjalista ds. Systemów Zarządzania Jakością Praca Specjalista ds. Systemów Zarządzania Jakością

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (632)
Wałbrzych (60)
Legnica (108)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (224)
Toruń (140)
Lubelskie:
Lublin (235)
Chełm (29)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (792)
Tarnów (97)
Nowy Sącz (85)
Mazowieckie:
Warszawa (1947)
Radom (176)
Płock (61)
Opolskie:
Opole (233)
Nysa (58)