Inżynier rozwoju produktu - branża elektroenergetyczna

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.

Bielsko-Biała

772 dni temu

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 812)
Inżynier rozwoju produktu - branża elektroenergetyczna
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Nr ref.: 7-30-36241/PC
Naszym Klientem jest producent działający w branży elektroenergetycznej, dla którego poszukujemy osoby na stanowisko inżyniera rozwoju produktu

Zakres obowiązków:

- zarządzanie projektami od fazy początkowej do fazy produkcji i ostatecznego zatwierdzenia przez klienta
- sporządzanie dokumentacji technicznej i przygotowanie specyfikacji produktu
- prowadzenie rozmów z klientami firmy w obszarze potrzeb rozwojowych produktów, także negocjacje handlowe
- koordynacja wymiany wiedzy i informacji pomiędzy spółkami w ramach EMEA
- wsparcie dla działów produkcji, jakości i zakupów (zapewnienie technicznego wsparcia i łączenie wszystkich aspektów współpracy w obszarze rozwoju produktu)
- rozwiązywanie problemów produkcyjnych nowych produktów oraz testowanie produktu (rozwój metod pomiarowych i walidacyjnych)
- kontakt z zagraniczną centralą firmy w ramach realizowanych obowiązków
Requirements:
- wykształcenie wyższe techniczne (preferowana specjalizacja z zakresu energetyki, elektryki lub budowy maszyn, mechaniki)
- obsługa programów komputerowych MS Office, Solid Works, Autocad, ProEngineer
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- doświadczenie w zarządzaniu rozwojem produktów spełniających wymagane specyfikacje techniczne oraz cele kosztowe
- doświadczenie w zarządzaniu projektami od fazy początkowej (koncepcyjnej) do fazy produkcji i ostatecznego zatwierdzenia przez klienta
Benefits:
Dodatkowe składniki wynagrodzenia:
- praca w firmie należącej do międzynarodowej grupy
- samodzielna stanowisko gwarantujące swobodę działania
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej spółce o ugruntowanej pozycji na rynku
- możliwość podnoszenia kwalifikacji dzięki szkoleniom i pracy w gronie ekspertów

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV w formacie Word z podanym numerem referencyjnym w tytule maila na adres: katowice@grafton.pl
Jeśli odbył/a już Pani/Pan rozmowę kwalifikacyjną w Grafton, prosimy o kontakt z konsultantem, który to spotkanie prowadził (najlepiej poprzez e-mail).
Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Poznaj

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.

Poznaj stanowisko: Inżynier produktu

Inżynier produktu odpowiada za wprowadzanie na rynek nowych produktów. Osoba zatrudniona na tym stanowisku wdraża i testuje nowe koncepcje produktów/usług, które mogą wzmocnić rynkową pozycję firmy. Dlatego też do jego obowiązków należy bieżąca współpraca z projektantami, ekspertami i specjalistami produkcji. Często zajmuje się on również kalkulacją cenową nowych ...
Inżynier produktu Praca Inżynier produktu

Rekrutują z Praca.pl