Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Inżynier – technolog ds. uzdatniania wody

Klient portalu Praca.pl

Warszawa

4 dni temu

Ogłoszenie numer: 2608339, z dnia 2019-08-21

Poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Dobór odpowiednich technologii uzdatniania wody,
  • Kompleksowe przygotowanie ofert technicznych
  • Zarządzanie realizowanymi projektami
  • Nadzór nad rozruchem technologicznym oferowanych produktów i systemów,
  • Nadzór nad pracami podwykonawców,
  • Udzielanie wsparcia technicznego klientom
  • Prowadzenie szkoleń dla personelu klienta z eksploatacji i obsługi zrealizowanych instalacji/ systemów,
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej zrealizowanych instalacji/systemów.
  • Koordynowanie prac z działem projektowym i wykonawczym

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe o specjalności technologia wody i ścieków (na wydziale Inżynierii Środowiska)
  • Dobra znajomość technologii uzdatniania wody i procesów przemysłowych
  • Umiejętność doboru odpowiednich procesów technologicznych spełniających wymogi stawiane przez klienta,
  • Umiejętność pracy w środowisku CAD,
  • Dobra komunikacja i umiejętność pracy w zespole,
  • Doświadczenie w pracy na analogicznym/podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,
  • Gotowość do wyjazdów w teren
  • Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie),
  • Posiadanie prawa jazdy kategorii B,
  • Dobra organizacja czasu pracy

Oferujemy

  • Pracę w firmie z pewna pozycja na rynku
  • Szansę rozwoju zawodowego i osobistego,
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń
  • Miłą atmosferę pracy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".

Dane osobowe Kandydata przetwarzane są przez Praca.pl w celu przekazania ich Pracodawcy. Do czasu przekazania danych osobowych do Pracodawcy Administratorem danych osobowych Kandydata jest Praca.pl Sp. z o.o. Po przekazaniu danych osobowych Kandydata do Pracodawcy Administratorem danych osobowych Kandydata jest Pracodawca publikujący niniejszą ofertę pracy. Pracodawca przekaże Ci informacje jak przetwarza Twoje dane osobowe niezwłocznie po otrzymaniu Twojej aplikacji. Jeśli nie zgadzasz się na taką procedurę, prosimy o nieprzesyłanie aplikacji.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Ochrony Środowiska

Specjalista do spraw Ochrony Środowiska – osoba na tym stanowisku jest odpowiedzialna za: planowanie i organizowanie pracy własnej zgodnie z zasadami i przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej i ochrony środowiska, planowanie, organizowanie i kierowanie pracą zespołu, kompletowanie, aktualizowanie i upowszechnianie aktów prawnych dotyczących zagadnień ochrony środowiska, prowadzenie monitoringu ...
Specjalista ds. Ochrony Środowiska Praca Specjalista ds. Ochrony Środowiska

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest pracodawca publikujący niniejszą ofertę pracy.