Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Inżynier Utrzymania Ruchu Ciągłego Doskonalenia

Gates Polska Sp. z o.o.

Legnica

65 dni temu

Gates Corporation to:

 • Ponad 100 lat doświadczenia na rynku,
 • Największy na świecie producent pasów do przenoszenia mocy dla przemysłu i motoryzacji,
 • Światowy lider w hydraulice i przesyłaniu płynów dla przemysłu i motoryzacji,
 • Ponad 120 lokalizacji w 30 krajach świata i ponad 15000 zatrudnionych pracowników.

W związku z intensywnym rozwojem naszej firmy poszukujemy do naszego zespołu w Legnicy osoby na stanowisko:

Inżynier Utrzymania Ruchu Ciągłego Doskonalenia
Miejsce pracy: Legnica

Czy inspiruje Ciebie możliwość ciągłego doskonalenia oraz zwiększania sprawności technicznej maszyn i ich i ich efektywniejszego wykorzystania? Czy świetnie się czujesz w środowisku pracy opartym na współpracy ukierunkowanej na wysoką wydajność?

 

Jeśli tak, to Gates jest miejscem pracy dla Ciebie.

 

Upraszczając... pomyśl o pasach i wężach występujących w motocyklach, przenośnikach taśmowych, samochodach, traktorach, blenderach, odkurzaczach, rowerach i drukarkach 3D, żeby wymienić tylko kilka. To tylko część urządzeń w jakich znajdują się nasze produkty.

 

Czego możesz oczekiwać?

 

Jako Inżynier UR CI otrzymasz ciekawe, różnorodne zadania, wymagające umiejętności pracy na wielu płaszczyznach i z wieloma tematami.

 

Swoimi działaniami bedziesz wspierać fabrykę pasków oraz podlegać bezpośrednio pod Dyrektora Utrzymania Ruchu.

 

Kluczowe zadania:

 

Twoimi głównymi obszarami działań będą media tj. utrzymanie budynku technicznego przetwarzającego i przesyłającego media oraz ciągłe doskonalenie działań prewencyjnych, zapobiegawczych oraz korekcyjnych w zakresie sprawności technicznej urządzeń i instalacji.

 

W szczególności do twoich zadań należeć będzie:

 • Definiowanie działań zmierzających do obniżenia czasu postoju maszyn, zwiększenia bezpieczeństwa oraz zwiększenia efektywności energetycznej przy jednoczesnym zapewnieniu wymogów BHP i jakościowych
 • Opisywanie procesów napraw i konserwacji
 • Aktualizacja dokumentacji instalacji elektrycznej, parowej, gazowej oraz wentylacyjnej
 • Szkolenia/wytyczne dla pracowników działów produkcji i/lub utrzymania Ruchu
Oczekujemy:
 • Inicjatywy, dużego zaangażowania, samodzielności i skuteczności realizowanych zadań
 • Umiejętności podejmowania szybkich decyzji
 • Minimum 5 letniego doświadczenia zawodowego w dziale Utrzymania Ruchu
 • Wymagane wykształcenie wyższe techniczne
 • Wiedzę z zakresu mechaniki, elektryki i automatyki przemysłowej w firmie produkcyjnej
Oferujemy:
 • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
 • Dofinansowanie wypoczynku letniego
 • Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków oraz ubezpieczenie grupowe
 • Dofinansowanie 50% Karty Benefit
 • Świadczenia pieniężne: z okazji narodzin dziecka oraz z okazji ślubu
 • Paczki mikołajkowe
 • Nagrody jubileuszowe
 • Dofinansowanie posiłków w kantynie
 • Spotkania integracyjne
 • Dostęp do szerokiego wachlarza szkoleń
Dlaczego Gates ?

 

Gates jest wiodącym producentem rozwiązań przenoszenia mocy do konkretnych zastosowań. Przekraczamy granice nauki o materiałach, aby opracowywać rozwiązania, które stale przekraczają oczekiwania klientów.

 

Fabryki Gates Polska Sp. z o.o. mają istotne i globalne znaczenie na mapie świata Gates Corporation.

 

Firma Gates, założona w 1911 roku w Denver w Kolorado, jest notowana na giełdzie NYSE. Inwestujemy w naszych ludzi, wnosząc rzeczywiste doświadczenie, które pozwala nam sprostać różnorodnym wyzwaniom naszych klientów dnia dzisiejszego i przewidywać wyzwaniadnia jutrzejszego.

 

ARE YOU DRIVEN BY POSSIBLITY?


Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Gates Polska sp. z o.o. z siedzibą w Legnicy Twoich danych osobowych, zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Informujemy, iż Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), w szczególności dane wskazane w art. 221 kodeksu pracy oraz w przepisach wykonawczych wydanych a podstawie art. 2981 kodeksu pracy przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek, numer telefonu, adres poczty elektronicznej czy dodatkowe informacje o sobie, którymi zechcesz się z nami podzielić jak chociażby Twoje zainteresowania) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres nie dłuższy niż 6 m-cy, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 12 m-cy od otrzymania Twojej aplikacji.

Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

Twoje dane osobowe nie będą służyły zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym również profilowaniu.

W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem Gates Polska sp. z o.o. ul. Jaworzyńska 301, 59-220 Legnica.

Gates Corporation zobowiązuje się do ochrony twoich prywatnych danych. Poniżej znajduje się link do naszej Globalnej Polityki rekrutacyjnej, którą prosimy przeczytać w całości.

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych https://ww2.gates.com/common/Gates_PrivacyPolicy.html