Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Inżynier wsparcia technicznego ds. oprogramowania SOLIDWORKS

Premium Solutions Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Łódź

26 dni temu

Miejsce pracy: Łódź
Opis stanowiska:
  • Przygotowanie i prowadzenie prezentacji technicznych oprogramowania SOLIDWORKS
  • Prowadzenie szkoleń dla użytkowników SOLIDWORKS
  • Konsultacje techniczne dla Klientów z zakresu oprogramowania SOLIDWORKS
  • Przygotowywanie materiałów technicznych i marketingowych dotyczących SOLIDWORKS
  • Uczestnictwo w wydarzeniach dotyczących oprogramowanie SOLIDWORKS (targi, seminaria)
Wymagania:
  • Wykształcenia wyższe techniczne (lub ostatni rok studiów) – kierunek mechanika i budowa maszyn, mechatronika lub pokrewne
  • Dobra znajomości środowiska CAD 3D SOLIDWORKS lub pokrewnego
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • Gotowość do podróży służbowych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość j. angielskiego – poziom B1 w skali CEFR
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie i chęć samodoskonalenia się
Mile widziane:
  • Znajomość systemów CAM (w szczególności SolidCAM)
  • Znajomość tematyki obliczeń inżynierskich CFD, MES
Oferujemy:
  • Resellerską ścieżkę certyfikacyjną z zakresu SOLIDWORKS i SolidCAM
  • Stabilność zatrudnienia w szybko rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wynagrodzenie wzbogacone o system premiowy
  • Szkolenia w kraju i za granicą
  • Pakiet medyczny oraz kartę MultiSport (po okresie próbnym)
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon

Poznaj stanowisko: Inżynier ds. Wsparcia Technicznego

Inżynier do spraw Wsparcia Technicznego to osoba, która zajmuje się dostarczaniem pomocy technicznej klientom danej firmy. Do jego obowiązków należy także rozwiązywanie problemów związanych ze sprzętem i oprogramowaniem oraz przekazywanie problemów do wyższych dział ów wsparcia. Inżynier do spraw Wsparcia Technicznego musi posiadać: wykształcenie ...
Inżynier ds. Wsparcia Technicznego Praca Inżynier ds. Wsparcia Technicznego

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (694)
Wałbrzych (67)
Legnica (98)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (241)
Toruń (146)
Lubelskie:
Lublin (258)
Chełm (47)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (871)
Tarnów (102)
Nowy Sącz (94)
Mazowieckie:
Warszawa (2165)
Radom (169)
Płock (72)
Opolskie:
Opole (232)
Nysa (80)