Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Inżynier zmianowy / Shift Engineer

Sheraton Warsaw, The Westin Warsaw, Hotel Bristol Warsaw

Warszawa

69 dni temu

The Westin Warsaw Hotel oferuje stanowisko:

Inżynier zmianowy / Shift Engineer
Miejsce pracy: Warszawa

OPIS STANOWISKA:
 • koordynacja wszystkich spraw technicznych mająca na celu zapewnienie sprawnego funkcjonowania hotelu od strony technicznej
PROFIL KANDYDATA:
 • min. 2 letnie doświadczenie zawodowe
 • wiedza techniczna związana z budową i funkcjonowaniem poszczególnych instalacji, w tym: znajomość układów chłodniczych/ wentylacyjno– klimatyzacyjnych, eklektycznych i hydraulicznych
 • doświadczenie w wykonywaniu prac remontowych
 • aktualne uprawnienia elektryczne minimum do 1 kV
 • odpowiedzialność, poczucie obowiązku i zdyscyplinowanie
 • dyspozycyjność – praca zmianowa na pełen etat
OFERUJEMY:
 • pracę w zgranym zespole w oparciu o umowę o pracę
 • komfortowe środowisko pracy - bezpłatna kawa, herbata i obiady w restauracji pracowniczej
 • szkolenia wprowadzające i strój służbowy
 • bogaty pakiet socjalny w tym: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, bony świąteczne, imprezy integracyjne i wiele innych
 • wsparcie w rozwoju poprzez system szkoleń językowych i zawodowych
 • możliwość pomagania innym w ramach prowadzonych działań CSR
 • kulturę organizacyjną zorientowaną na ludzi
 • szansę rozwoju zawodowego w ramach hoteli w Polsce i za granicą
Podanie danych osobowych w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych jest brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Przed wysłaniem CV i/lub listu motywacyjnego, prosimy o sprawdzenie, czy dokument zawiera klauzulę o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z 27 kwietnia 2016 r. przez Starwood Services Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. B. Prusa 2 (administrator danych osobowych) na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko.”

Jeśli wyraża Pan/ Pani również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przyszłych rekrutacji również, prosimy o zawarcie w aplikacji drugiej zgody o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z 27 kwietnia 2016 r. przez Starwood Services Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. B. Prusa 2 na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska.”

W trakcie postępowania rekrutacyjnego Pana/ Pani dane osobowe mogą być przekazywane następującym podmiotom: 1. Holmsett Investments Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie 00-854, Al. Jana Pawła II 21 2. Royal Bristol Warsaw Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie 00-325, ul. Krakowskie Przedmieście 42/44

Przysługuje Panu/ Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Zgłoszenia dotyczące wymienionych praw przyjmowane są pod adresem rekrutacja.warszawa@marriott.com (w temacie e-maila prosimy o zawarcie treści „Dane osobowe”).

Przysługuje Panu/Pani prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w przypadku stwierdzenia, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO.

Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez trzy miesiące od dnia przesłania CV.

Za zgodą Kandydatów w okresie sześciu miesięcy od zakończenia procesu rekrutacyjnego dane osobowe będą przetwarzane w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez administratora danych osobowych.

Pana/ Pani dane osobowe mogą być przekazane dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT oraz dostawcom systemów informatycznych.

Dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu i nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy.

W razie pytań można się z nami skontaktować pod adresem: rekrutacja.warszawa@marriott.com

Poznaj

Sheraton Warsaw, The Westin Warsaw, Hotel Bristol Warsaw

Dlaczego warto?

Marriott International to największa na świecie sieć hotelowa, która oferuje swoim gościom najwyższej klasy pokoje, udogodnienia i atrakcje, pracownikom możliwości rozwoju, a inwestorom dobre wyniki finansowe. W portfolio firmy znajduje się 30 marek i ponad 6 000 hoteli, jesteśmy obecni w 122 krajach i zatrudniamy ponad 675 000 osób w zarządzanych i franchisingowych hotelach. Założona przez J. Willarda i Alice Marriott i kierowana przez rodzinę od 90 lat lat firma ma siedzibę w Bethesda w stanie Maryland.

Nasza kolekcja marek:

 • Classic – marki klasyczne, które oferują odwieczną gościnność dla współczesnego podróżnika;
 • Distinctive – marki wyróżniające się, zaprojektowane dla tych, którzy skłaniają się ku niezapomnianym doświadczeniom.

Jak wygląda przebieg rekrutacji:

Etap 1
Analiza otrzymanego CV

Analiza CV pod kątem kluczowych wymagań zdefiniowanych w ogłoszeniu.

Etap 2
Wstępna rozmowa telefoniczna

Umożliwiająca lepsze poznanie stanowiska pracy

Etap 3
Spotkanie rekrutacyjne z przedstawicielem działu HR

Więcej

Zobacz co oferujemy naszym pracownikom:

Umowa o pracę
gwarantujemy stabilne zatrudnienie

Świąteczne bonusy

Ubezpieczenie na życie

Więcej

Poznaj stanowisko: Technik Utrzymania Obiektu

Technik utrzymania obiektu, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za sprawowanie technicznego nadzoru nad szeregiem maszyn i urządzeń znajdujących się w obiektach o użytkowym charakterze – przedsiębiorstwach, gmachach użyteczności publicznej, etc. Do zadań technika należy bieżące monitorowanie stanu technicznego urządzeń technicznych i elementów wyposażenia obiektu, przeprowadzanie regularnych napraw i ...
Technik Utrzymania Obiektu Praca Technik Utrzymania Obiektu

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (789)
Wałbrzych (46)
Legnica (117)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (200)
Toruń (115)
Lubelskie:
Lublin (217)
Chełm (37)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (891)
Tarnów (52)
Nowy Sącz (44)
Mazowieckie:
Warszawa (1922)
Radom (152)
Płock (36)
Opolskie:
Opole (153)
Nysa (64)
Podkarpackie:
Rzeszów (156)
Przemyśl (31)
Podlaskie:
Białystok (118)
Suwałki (43)
Łomża (18)
Pomorskie:
Gdańsk (437)
Gdynia (199)
Słupsk (54)
Śląskie:
Katowice (477)
Częstochowa (146)
Świętokrzyskie:
Warmińsko-mazurskie:
Olsztyn (122)
Elbląg (90)
Ełk (35)
Wielkopolskie:
Poznań (537)
Kalisz (57)
Konin (29)
Zachodniopomorskie:
Szczecin (295)
Koszalin (65)
Kołobrzeg (30)
Auchan (135)
Tesco (119)
Inditex (42)
OBI (13)
PKP (1)
STRABAG (4)
ABB (88)
Accenture (220)
Carrefour (112)
PKO BP (298)
KPMG (36)
Orange (24)
IKEA (16)
Budimex (24)

Rekrutują z Praca.pl