IT System Support Specialist (POS applications)

Devire

Warszawa

8 dni temu

Agencja zatrudnienia nr licencji 3260

Find your own at devire.pl

Miejsce pracy/

Location: Warszawa

Nr ref.: PL41588

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

 

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

IT System Support Specialist (POS applications)

Naszym Klientem jest międzynarodowa Firma, lider rynku FMCG i sprzedaży, który swoją wiedzą i kapitałem wspiera swoich Klientów zarówno na rodzimym rynku jak i rynkach zargranicznych.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko IT System Support Specialist (POS applications). Do głównych zadań na tym stanowisku będzie należeć rozwój funkcjonujących rozwiązań narzędzi IT w obszarze systemów sprzedażowych/kasowych (na halach oraz stacjach paliw), udział w testach aplikacji oraz zgłaszaniu wymagań technicznych, dokumentowanie rozwiązań, udział w procesie zakupowym sprzętu IT.

Nasz Klient oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie kontraktu B2B
  • Zatrudnienie na czas trwania projektu z możliwością rozwoju w strukturach firmy
  • Udział w szkoleniach z zakresu działania/eksploatacji środowiska IT
  • Możliwość nauki poruszania się po środowiskach wirtualnych oraz SQL
  • Prywatną opiekę medyczną, bezpłatny parking, dofinansowania do karty sportowej, posiłków oraz zniżki na produkty związane z działalnością firmy.

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • 2 letnie doświadczenie pracy z aplikacjami wraz ze znajomością podstawową MS SQL
  • Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego
  • Znajomość urządzeń IT współpracujących z systemami POS (drukarki, skanery, terminale płatnicze, kasy)
  • Komunikatywność, samodzielność i zorganizowanie.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji"

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Poznaj

Devire sp. z o.o

devire to międzynarodowa firma rekrutacyjna, założona w Londynie w 1987 roku. Od 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim prowadząc dla nich kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry.

Poza rekrutacją świadczymy usługi Outsourcingu IT, Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa HR. Nasze biura, zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium i Frankfurcie. Jesteśmy częścią Devonshire Investment Group.