Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Junior Account Manager

Armatis-LC Polska Sp. z o.o.

Warszawa

2 dni temu

Jeśli interesuje Cię rozwijająca się branża outsorsingu i wiesz lub chcesz się nauczyć, jak budować relacje z dużymi klientami biznesowymi - czeka na Ciebie pełna wyzwań oferta pracy. Dołącz do naszego działu handlowego i odkryj firmę o nieograniczonych ambicjach!

 

Junior Account Manager
Miejsce pracy: Warszawa

Twoje zadania:


Przy wsparciu naszego Dyrektora Krajowego będziesz zdobywał wiedzę z obszaru BPO - jednego z najszybciej rosnących sektorów biznesowych w Polsce. Będziesz aktywnie poszukiwał nowych klientów i możliwości biznesowych poprzez badanie rynku, rozwój sieci kontaktów i budowanie relacji z klientami. Dla nich będziesz również tworzył oferty, a we współpracy z Działem Prawnym - umowy.

 

Czy pasujesz do roli?

 

Żeby działać skutecznie, powinieneś dobrze znać język angielski i biegle władać pakietem MS Office (w szczególności PowerPoint i Word).

  • Jeśli dodatkowo masz doświadczenie w sprzedaży B2B,
  • Jeśli lubisz kontakt z klientem i łatwo nawiązujesz relacje,
  • Jeśli jesteś komunikatywny i dynamiczny w działaniu,
  • Jeśli szybko się uczysz,

W takim wypadku odpowiedź prawdopodobnie brzmi TAK.


Twoja przyszłość w armatis-lc:

 

Mimo tego, że armatis-lc ma wymiar międzynarodowy jesteśmy zdecydowani pozostać firmą skoncentrowaną na relacjach międzyludzkich, bliskiej współpracy swoich zespołów oraz przyjaznej atmosferze pracy.

 

O Twojej przyszłości pomyślimy razem!

 

To stanowisko, wraz z rozwojem wiedzy i kompetencji osoby, która je obejmie, będzie rozwijać się w kierunku samodzielnego Key Acount Managera odpowiedzialnego za rozwój biznesu, negocjacje i współpracę z międzynarodowymi firmami z różnych branż.

 

Zainteresują Cię inne obszary naszej działalności? Dołączając do armatis-lc, zobaczysz, że stawiamy na ulepszenia i mobilność naszych pracowników. Zgodnie z Twoim profilem będziesz miał dostęp do innych pozycji w Grupie.

Jeśli masz duszę podróżnika i chcesz odkrywać nową kulturę, możliwości rozwoju nie ograniczają Cię tylko do Warszawy, ale stoją otworem we wszystkich naszych biurach - w Polsce i za granicą.

 

Oferujemy pracę na pełny etat w oparciu o umowę o pracę, z atrakcyjnym wynagrodzeniem, dostępem do benefitów pozapłacowych oraz wachlarzem szkoleń rozwojowych.

Jeśli uważasz, że to właśnie Ty jesteś idealnym kandydatem/kandydatką na to stanowisko - wyślij do nas swoje CV!

 

W wolnej chwili wpadnij na naszego Facebook'a: https://www.facebook.com/armatislcpolska

 


 APLIKUJ TERAZ 

 

 

 

 

Więcej o nas na: www.armatis-lc-polska.pl:
Proszę o załączenie do przesłanych dokumentów aplikacyjnych następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Armatis LC Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy, ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji obecnej procedury naboru. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże konieczne, by dokonać naboru.

Jeśli chce Pan/Pani abyśmy zachowali dane osobowe na potrzeby innych procesów rekrutacyjnych proszę o dodanie w dokumentach aplikacyjnych treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Armatis LC Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy, ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji przyszłych naborów. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże konieczne, byśmy mogli przetwarzać Pani/Pana dane również w przyszłych rekrutacjach/naborach.

Poznaj stanowisko: Account Manager

Account manager (ang. account - konto) - zawód ten narodził się w branży reklamowej, a następnie został wprowadzony do innych branż. Mówiąc dosłownie, account manager to specjalista ds. sprzedaży, czyli osoba, która sprawuje ”opiekę nad klientem”. Account manager to jedno z niższych stanowisk kierowniczych w usługach i handlu. Account manager ma pod sobą zespół account executive. Osoba na tym ...
Account Manager Praca Account Manager

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Armatis-LC Polska Sp. z o.o..

Dane osobowe Kandydata przetwarzane są przez Usługodawcę w celu przekazania ich Pracodawcy. Do czasu przekazania danych Pracodawcy Praca.pl Sp. z o.o. jest Administratorem jego danych osobowych.

Podobne oferty

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (649)
Wałbrzych (66)
Legnica (99)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (241)
Toruń (147)
Lubelskie:
Lublin (241)
Chełm (48)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (844)
Tarnów (105)
Nowy Sącz (90)
Mazowieckie:
Warszawa (2048)
Radom (172)
Płock (72)
Opolskie:
Opole (229)
Nysa (82)
Podkarpackie:
Rzeszów (144)
Przemyśl (40)
Podlaskie:
Białystok (159)
Suwałki (39)
Łomża (31)
Pomorskie:
Gdańsk (464)
Gdynia (289)
Słupsk (78)
Śląskie:
Katowice (551)
Częstochowa (173)
Świętokrzyskie:
Warmińsko-mazurskie:
Olsztyn (204)
Elbląg (127)
Ełk (62)
Wielkopolskie:
Poznań (617)
Kalisz (91)
Konin (77)
Zachodniopomorskie:
Szczecin (293)
Koszalin (129)
Kołobrzeg (44)
Auchan (183)
Tesco (162)
Inditex (29)
Leroy Merlin (166)
Bricoman (28)
STRABAG (5)
ABB (44)
Accenture (113)
Carrefour (138)
PKO BP (311)
PwC (27)
KPMG (39)
Orange (29)
IKEA (36)
Budimex (29)

Rekrutują z Praca.pl