Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Junior Brand Manager

Polkomtel Sp. z o.o.

Warszawa

12 godz. temu

Miejsce pracy: Warszawa
W/KWJBM
Twoje Zadania:
  • Odpowiedzialność za komunikację marki w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, Twitter, YouTube)
  • Współtworzenie i realizacja spójnej strategii prowadzenia kanałów Social Media
  • Prowadzenie profili społecznościowych marki we współpracy z agencją
  • Planowanie  komunikacji wizerunkowej i sprzedażowej w Social Media w zgodzie ze strategia marketingową oraz z uwzględnieniem bieżących potrzeb promocyjnych.
  • Koordynacja prac z Influencerami związanymi z marką
  • Dbałość o wizerunek marki w mediach społecznościowych
  • Współpraca z działami odpowiedzialnymi za ofertę, komunikację marketingową, media i e-commerce
  • Analiza efektywności prowadzonej komunikacji
  • Śledzenie bieżących trendów w Social Media i Online Marketingu
  • Analiza działań prowadzonych przez konkurencję, proponowanie nowych rozwiązań
Nasze Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe: nauki społeczne, reklama, marketing
  • Znajomość portali społecznościowych, środowiska Influencerów oraz narzędzi marketingu online
  • Kreatywność, skrupulatność,  terminowość, elastyczność i umiejętność pracy w napiętych terminach
  • Duża otwartość na tworzenie i poszukiwanie niestandardowych rozwiązań
  • Komunikatywność
  • Dyspozycyjność
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Umiejętność analizy danych i wyciągania wniosków
  • Biegła znajomość pakietu MS Office
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego w wersji elektronicznej za pomocą przycisku:

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.

Poznaj

Polkomtel czyli Plus

Jesteśmy operatorem powstałej w 1996 roku sieci komórkowej Plus. Przez te wszystkie lata udało nam się zbudować i ugruntować silną pozycję na polskim rynku, dołączając tym samym do grona wiodących dostawców usług telekomunikacyjnych.

Nasza firma jest liderem w dziedzinie wdrażania wielu innowacyjnych rozwiązań. Oferujemy szeroki wachlarz usług telekomunikacyjnych skierowanych zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Zespół zaangażowanych pracowników, będących profesjonalistami w swojej branży, nastawionych na rozwój zawodowy oraz pasja, to klucz do naszego sukcesu.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Social Media

Specjalista ds. Social Media prowadzi wszelkie działania, które wpływają na obecność i prestiż obsługiwanych marek w mediach społecznościowych (Facebook, Twitter, Youtube, Pinterest, Instagram, itp.). Zajmuje się redagowaniem wpisów, organizacją konkursów, budowaniem interakcji z innymi użytkownikami oraz późniejszym moderowaniem dyskusji i odpowiadaniem na pytania. Do ich obowiązków należy także ...
Specjalista ds. Social Media Praca Specjalista ds. Social Media

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Polkomtel Sp. z o.o..

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (662)
Wałbrzych (45)
Legnica (80)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (168)
Toruń (107)
Lubelskie:
Lublin (183)
Chełm (20)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (826)
Tarnów (33)
Nowy Sącz (30)
Mazowieckie:
Warszawa (1826)
Radom (114)
Płock (39)
Opolskie:
Opole (183)
Nysa (53)