Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Junior E-commerce Specialist ze znajomością języka czeskiego

Kornblit & Partners Sp. z o.o.

Radom

6 dni temu

Kornblit & Partners jest firmą doradztwa personalnego. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie – dobieramy najlepszych kandydatów, spełniamy oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

W latach 1999 – 2018 Kornblit & Partners działał pod nazwą Krakowski Instytut Technologii.

Dziś, Kornblit & Partners, zachowując ciągłość współpracy z klientami, kontynuuje najlepsze praktyki na rynku.

Dla naszego Klienta, firmy z obszaru e-marketingu, będącą nowoczesną platformą zakupową, poszukujemy kreatywnych i ambitnych osób na stanowisko

Miejsce pracy: Radom

Opis stanowiska:
  • Aktywna analiza rynku e-commerce na rynku czeskim
  • Poszukiwanie i identyfikacja istotnych platform e-commerce do współpracy
  • Bieżący nadzór kont na platformach zewnętrznych
  • Tłumaczenie i wystawianie wraz z opisem produktów na platformę
  • Poszukiwanie nowych platform i hurtowni na rynku czeskim do współpracy
Wymagania:
  • Znajomość języka czeskiego w stopniu zaawansowanym- warunek konieczny
  • Doświadczenie w branży e-commerce lub e-marketing
  • Komunikatywność i umiejętność budowania relacji biznesowych
  • Wysoka skuteczność i determinacja
  • Znajomość rynku czeskiego e-commerce będzie stanowiło dodatkowy atut
Oferujemy:
  • Odpowiedzialną pracę pełną wyzwań na samodzielnym i bardzo rozwojowym stanowisku
  • Pracę w przyjaznej atmosferze opartej na współpracy i zaufaniu
  • Swobodę w podejmowaniu działań sprzedażowych zgodnych z polityką firmy

Poznaj

W latach 1999 – 2018 Kornblit & Partners działał pod nazwą Krakowski Instytut Technologii. Dziś, Kornblit & Partners, zachowując ciągłość współpracy z klientami, kontynuuje najlepsze praktyki na rynku. Od początku działalności z sukcesem zrealizowaliśmy ponad 3000 projektów zarówno dla międzynarodowych koncernów, jak i dla dużych i średnich przedsiębiorstw w Polsce i za granicą.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, co pozwala nam szybko i skutecznie wspierać potrzeby naszych klientów niezależnie od wielkości firmy i branży, w której działają. Chętnie podejmujemy się zadań trudnych i niestandardowych. Zawsze działamy rzetelnie i dyskretnie.

Nasz zespół to grupa wysoko wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, obszerną wiedzą i znajomością rynku. Przy wyborze osoby dedykowanej do realizacji zlecenia kierujemy się nie tylko jej wiedzą i znajomością rynku, ale także doświadczeniem w rekrutacji na analogiczne stanowiska. Każdy projekt nadzorowany jest przez jednego konsultanta, który odpowiada za całokształt współpracy z klientem.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. E-commerce

E-commerce to ogólna nazwa dla handlu elektronicznego, prowadzonego za pomocą internetu i urządzeń elektronicznych. Specjalista do spraw e-commerce to osoba odpowiedzialna za nadzorowanie i koordynowanie procesów, związanych z dystrybucją produktów i usług za pośrednictwem narzędzi e-commerce. Specjalista zajmuje się wdrożeniem i obsługą systemu sprzedaży w internecie, kontrolowaniem poprawności jego funkcjonowania ...
Specjalista ds. E-commerce Praca Specjalista ds. E-commerce

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (809)
Wałbrzych (68)
Legnica (100)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (252)
Toruń (145)
Lubelskie:
Lublin (249)
Chełm (38)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (931)
Tarnów (64)
Nowy Sącz (61)
Mazowieckie:
Warszawa (2275)
Radom (171)
Płock (96)
Opolskie:
Opole (252)
Nysa (88)