Junior IT Support Specialist

Devire

Warszawa

4 dni temu

Agencja zatrudnienia nr licencji 3260

Find your own at devire.pl

Miejsce pracy/

Location: Warszawa

Nr ref.: PL41587

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

 

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Junior IT Support Specialist

IT Support Specialist

Naszym Klientem jest międzynarodowa Firma, lider rynku FMCG i sprzedaży, który swoją wiedzą i kapitałem wspiera swoich Klientów zarówno na rodzimym rynku jak i rynkach zargranicznych.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko IT Support Specialist. Do głównych zadań na tym stanowisku będzie należeć obsługa systemu ticketowego dla użytkowników firmy w środowisku Windows 10, zgłaszanie problemów systemowych (m.in. poprzez Jira), działania w Active Directory, wsparcie procesu zakupowego sprzętu IT, tworzenie instrukcji serwisowych dla I linii wsparcia.

Nasz Klient oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie kontraktu B2B lub umowy zlecenie
  • Zatrudnienie na czas trwania projektu z możliwością rozwoju w strukturach firmy
  • Udział w szkoleniach z zakresu działania/eksploatacji środowiska IT
  • Możliwość nauki poruszania się po środowiskach wirtualnych oraz SQL
  • Prywatną opiekę medyczną, bezpłatny parking, dofinansowania do karty sportowej, posiłków oraz zniżki na produkty związane z działalnością firmy.

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Doświadczenie we wsparciu na I linii IT (oferta jest świetną możliwością nauki oraz awansu dla zmotywowanych osób)
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego
  • Dyspozycyjność do pracy w trybie zmianowym (również weekendy)
  • Komunikatywność, samodzielność i zorganizowanie

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji"

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Poznaj

Devire sp. z o.o

devire to międzynarodowa firma rekrutacyjna, założona w Londynie w 1987 roku. Od 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim prowadząc dla nich kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry.

Poza rekrutacją świadczymy usługi Outsourcingu IT, Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa HR. Nasze biura, zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium i Frankfurcie. Jesteśmy częścią Devonshire Investment Group.
Poznaj stanowisko: Specjalista ds. IT 
Specjalista ds. IT – pracownik na tym stanowisku jest odpowiedzialny za bezpośrednie wsparcie techniczne użytkowników, instalacje i konfiguracje sprzętu i oprogramowania, instalacje okablowania oraz konfigurację sieci LAN, WAN, Wybór i zakup sprzętu, oprogramowania i usług teleinformatycznych, prowadzenie ewidencji i rozliczanie zakupów sprzętu, oprogramowanie i usługi oraz pomoc przy wszelkich pracach działu ...
Praca Specjalista ds. IT