Najnowsze oferty pracy

  • District Visual Experience Manager

    C&A Polska Sp. z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna
    starszy specjalista (senior) / ekspert / menedżer  umowa o pracę  pełny etat
    4 dni
    You have an eye for style! You love cool designs, get inspired by beautiful colors and shapes and are passionate about fashion and trends. Your responsibilities: Implementation and maintenance of VM image with the company's objectives in the network of stores in the subordinate district with focus...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków Merchandiser Kraków
Junior Manager Online Shop Poland (m/k)

zooplus
Kraków
praca stacjonarna
4483 dni temu

Firma zooplus

...z siedzibą w Monachium jest przodującym przedsiębiorstwem e-commerce w Europie oferującym karmy i akcesoria dla zwierząt domowych. Ponad milion aktywnych klientów w 18 europejskich krajach czyni z zooplus lidera w segmencie online. W 2010 roku obrót zooplus wyniósł ponad 190 mln EUR. Firma notowana jest także na niemieckiej giełdzie i należy do 25 największych przedsiębiorstw branży e-commerce w Niemczech.

Nasz cel
Rozbudowa pozycji lidera w handlu internetowym w Niemczech i w Europie.

Numer 1 w Europie!
Chcesz towarzyszyć nam w dalszej europejskiej ekspansji? Podejmij wyzwanie pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie, gdzie czekają na Ciebie duże możliwości.

Do naszego polskiego biura w Krakowie poszukujemy:

Miejsce pracy: Kraków

Twoje zadania
  • Sortowanie i optymalizacja produktów w sklepie internetowym według wskazówek pracowników działów Category Management i Online Marketing. Profesjonalna korekta opisów produktów
  • Odpowiednie pozycjonowanie produktów i marek w naszym sklepie, zgodne ze specyfiką polskiego rynku
  • Dbałość o całościowy asortyment polskiego sklepu
  • Opracowywanie analiz rynkowych
  • Koordynacja procesu tłumaczeń, kontrola ich jakości oraz wstawianie gotowych produktów do sklepu
  • Współpraca z  Shop Managerem w kształtowaniu cen produktów i kontrola opinii klientów.
Twój profil
  • Wyższe wykształcenie ekonomiczne, marketingowe lub podobne
  • Biegła znajomość języka polskiego (idealnie język ojczysty), a także bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego. Znajomość obu języków będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w online marketingu, zainteresowanie branżą internetową
  • Dodatkową zaletą jest znajomość polskiego rynku zoologicznego, z naciskiem na branżę internetową
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office oraz dobra organizacja pracy, odpowiedzialność i samodzielność
Nasza oferta

Oferujemy Ci pełną wyzwań pracę w tworzącym się od podstaw polskim zespole w ramach międzynarodowej firmy. Będziesz mieć możliwość uczestniczenia w rozwoju naszej polskiej filii. Zostaniesz do tego intensywnie i profesjonalnie przygotowany/przygotowana przez Twoich kolegów. Wprowadzenie do Twoich zadań będzie miało miejsce w centrali zooplus w  Monachium. Nasze polskie biuro zlokalizowane jest w centrum Krakowa. Oferujemy Ci przyjazną i twórczą atmosferę oraz atrakcyjne wynagrodzenie.